Steam hesap çalınması

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Geçenlerde çarım çalındı, kart bilgilerimi şans eseri o gün öylesine buldum Steam'den. O gün çalındı eğer bakmasam elimde başka kanıt yoktu. Bu arada kartı çoktan iptal etmiştim yani herhangi bir yerden bulamazdım. Her neyse her ihtimale karşı şimdiki kartımdan bir 10 TL falan atayım mı bilgilerini biliyorum diye? Ve eklemek istiyorum bu eklediğim kart bilgisini de kanıt olarak gösterebilirim değil mi? Yoksa ilk alışverişiminkini mi istiyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bunu biliyorum da asıl sorduğum soru şu: Yeni kartımla aynı hesaba yükleme yaparsam bir gün bir şey olduğunda yeni kart bilgim de iş görür mü kanıt olarak?
Kart bilgilerine gerek yok. O kart ile Steam'den yaptığın herhangi bir harcamanın dekontunun olması yeterli. Dekontunu Steam hesabına bağlı mail adresinde bulabilirsin.

Kart bilgilerine gerek yok. O kart ile Steam'den yaptığın herhangi bir harcamanın dekontunun olması yeterli. Dekontunu Steam hesabına bağlı mail adresinde bulabilirsin.

Yok kanka en son benden istediler kart türünü son hanesini falan bir de e-posta atmıştım destege SS olarak faturayı bu e-posta oldugundan dolayı kanıt olarak gosterilemez falan demiştiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı