Steam hesap çalınması

Geçmiş olsun steam desteğe yaz belki bir dönüş yaparlar ama sakın bu ss leri silme kanıt istiyorlar genelde bunları at sana da yardımcı olurlar.
Desteğe yazdım onu ilk iki SSde gösterdim yazdım SS attım ama çok attım biraz galiba o kafayla geç aldım SSleri silmem.
Hesabi kilitlemeden önce VAC korumali sunucularda hile kullanmissa yasaklama alabilirsin. Kilitledikten sonra korumali sunucularda oynayamaz. Böylece yasaklama da almazsiniz.
Ben hesabı 2 kere kitledim ilk hesap çalındıktan 10 dakika sonra mailden kitledim sonra ikinci kitlemeyi 11de yaptım hesap açılmış çünkü kendi kendi açılmış CS:GOda rekabetçi girmiş oyundayken kitledim oyun bitti galiba ondan sonra çevrimdışı oldu hesap şuan çevrimdışı ama o 1 el yoldaş 1 el rekabetçi girdi o oyunlarda hile değildi arkadaşım izlemiş.
Kod verdiyse kitlenmis demektir.
Kitlenmemiş galiba ya profili attığım gibi ama oyunda şuan yoldaş oynuyor ama profilden bakınca kitlenmiş gibi oyundayken arkadaş izlemiş takım arkadaşıda hile değil ikiside normal ama hesap kitlenmemiş hala oynuyor.
Yardım edenlere teşekkürler hesabı geri aldım.
Hesabı çalınanlar sırasıyla yapmanız gerekenler:

1-Steam Guard devre dışı olduğunu söyleyen mailden "Lock My Account"ta tıklayıp hesabınızı kitliyorsunuz.

2-Kitlendiğini anlamak için profilinize girin sadece isminiz ve fotoğrafınız gözüküyorsa başka birşey gözükmüyorsa kitlenmiştir.

3-Steamdan giriş yapma yerinde "Giriş Yapamıyorum" seçeneğine tıklayın.

4-Gelen yerden "Steam hesabım çalındı ve kurtarma için yardıma istiyacım var" seçeneğini seçin.

5-Aşağıdan "Parolamı değiştir" diyin.

6- E-postanızı veya telefon numaranızı girin.

7-Aşağıda çıkan mavi yerden "Hesap adımla ara" diyin.

8-Hesap adınızı girin.

9-Çıkan e-posta veya numara sizin değil ise "Artık bu e-posta adresine/numaraya erişim sağlayamıyorum" diyerek.

10-Karşınıza gelen formu doldurun derdinizi anlatın ve kanıt olarak fotoğraf atın (oyun satın aldıysanız bankanın attığı mail ve steamın attığı maili atın veya mailinize gelen 3 maili SS alın atın)

11-Artık beklemeniz gerekiyor. Bana 10 saat içinde hesap geri geldi sizede en geç 1-2 gün içinde gelir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı