Steam hesap çalınması

Öncelikle geçmiş olsun. Hesabınızla ilgili satın alım kanıtı varsa mesela bir oyun aldıktan sonra mail olarak makbuzu geliyor mail hesabınıza, hesap bilgilerinizi doğru bir şekilde yazmak gibi kısaca hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız gerek Steam Destek'e. Ayrıca böyle değilde mesajlarınızı tek bir mesaj içerisinde anlatmanız daha iyi olur. Düzgün bir biçimde anlatın derdinizi ve gerekli kanıtları bunun içinde yükleyip atın. Hesabınızı umarım kurtarırsınız. Genelde kurtarılıyor hesaplar. Bu arada umarım artık her siteye her linke tıklamazsınız. Kimse kimseye beleş eşya vermez onu aklınızdan çıkarın dostum. Kolay gelsin.

Normalde sadece ilk şeyi yazmıştım sonra görüntü ekleyeyim deyince tekrar bir ticket açıyım dedim hepsi bir arada açamadım ondan böyle yaptım.Hangi görseli kaldırmam lazım ?

Çok haklısın bu arada hiç başıma gelmediğini için veya bir yakınıma olmadığı için bilmiyordum bir tecrübem yoktu o yüzden giriş yaptım.

İşte hiç yaşamadığım için normal giriş yapıyorum sanki kullanıcı adımı şifre mi yazdım sonra steam guard sorunda giriş yaptığım için soruyor sandım o yüzden girdim.

Desteğe yazdım işte bunları ekran görüntülerini de kanıt olarak attım.

Bunları yazıp bu görüntüleri attım sadece yeterli midir ?

Çok detaylı yazı değil görüntüde gözükenleri yazdım sadece daha çok ekran görüntüsü attım kanıt olsun diye. Neleri atmam lazım başka ?

Sağol da hiç yaşamadım nerden bileyim normal kasa sitesi sandım.

Hiç yaşamadım tecrübem yok o yüzden.
Öncelikle geçmiş olsun. Hesabınızla ilgili satın alım kanıtı varsa mesela bir oyun aldıktan sonra mail olarak makbuzu geliyor mail hesabınıza, hesap bilgilerinizi doğru bir şekilde yazmak gibi kısaca hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız gerek Steam Destek'e. Ayrıca böyle değilde mesajlarınızı tek bir mesaj içerisinde anlatmanız daha iyi olur. Düzgün bir biçimde anlatın derdinizi ve gerekli kanıtları bunun içinde yükleyip atın. Hesabınızı umarım kurtarırsınız. Genelde kurtarılıyor hesaplar. Bu arada umarım artık her siteye her linke tıklamazsınız. Kimse kimseye beleş eşya vermez onu aklınızdan çıkarın dostum. Kolay gelsin.
Teşekkürler. Görüntüde attığım Carx oyununun satın alma şeyi var onu attım başka birşey atmalı mıyım o olmaz mı?
O an ne yapacağımı bilemedim sonradan görüntüleri ekliyim derken böyle oldu yoksa tek bir mesajdı.
Tıklamam da hiç yaşamadığım için normal bir kasa sitesi sandım beleş eşya vermesinden değil yani.

Teşekkürler. Görüntüde attığım Carx oyununun satın alma şeyi var onu attım başka birşey atmalı mıyım o olmaz mı?
O an ne yapacağımı bilemedim sonradan görüntüleri ekliyim derken böyle oldu yoksa tek bir mesajdı.
Tıklamam da hiç yaşamadığım için normal bir kasa sitesi sandım beleş eşya vermesinden değil yani.
Bunun gibi satın alım makbuzları varsa Steam Destek'e atabilirsiniz.

Hesabı ben nasıl kitleyeceğim arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?
Arkadaşım yazdı şimdi benim hesap CS:GO oynuyormuş buyük ihtimal hile yapıyor ban yiyeceğim ama nasıl kitleyebilirim ?

Üstteki : kerem2492 | hellcase.com yazan
2020-04-27_6.png

Şimdi de adını değiştirmiş ağlıcam ya.
Alabilir miyim ben hesabı ?
E-posta adresine mesaj gelmedi mi? Orada kitleme icin bir baglanti olmasi lazim. Hesabinda hile kullanilirsa alacagin yasaklama kaldirilmayacak. Bunu da belirtmek isterim.
Steam Guard kaldırıldığını söyleyen bir mail var atında Lock my Account yazıyor ama nasıl kitleyeceğim bilmiyorum.
Bide arkadaşım oynamasını izlemiş hile kullanmıyor boş bir şekilde oynuyor sadece bir arkadaşını arkadaş eklemiş hesap gizliliği herkese açık olduğu için tarayıcıdan baktım sadece bir arkadaşını eklemiş ve beraber oyun onuyorlar hile değil yani.

Umarim öyledir. Yoksa isin zor gercekten.

nasıl kitleyeceğim bilmiyorum.

Çalınması halinde hesabımı nasıl kilitlerim?

Hesap kilitlemesi oldukça basit. Bazı Steam hesabı değişiklikleri yapıldığına dair bir bildirim hesabınızla ilişkili olan e-posta adresinize gönderilecektir. Bunlar, aşağıdakileri içerir:

• Şifre değişiklikleri
  • E-posta değişiklikleri
  • Steam Guard kodu istekleri
Bu çeşitli bilgilendirme mesajları içinde hesabınızı kilitlemek için bir bağlantı bulacaksınız. Bir kez tıklandığında, işlemi tamamlamak için bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Steam hesabınızdaki e-posta adresiniz değişse bile, eylemi onaylayan kilit bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız.

Bir hesabı kilitlerken lütfen kilidi açma kodunu not ettiğinizden emin olun. Bu kod, hesap güven altına alındıktan sonra kısıtlamaları kaldırmak için kullanılabilir.

Umarim öyledir. Yoksa isin zor gercekten.

Çalınması halinde hesabımı nasıl kilitlerim?

Hesap kilitlemesi oldukça basit. Bazı Steam hesabı değişiklikleri yapıldığına dair bir bildirim hesabınızla ilişkili olan e-posta adresinize gönderilecektir. Bunlar, aşağıdakileri içerir:

• Şifre değişiklikleri
  • E-posta değişiklikleri
  • Steam Guard kodu istekleri
Bu çeşitli bilgilendirme mesajları içinde hesabınızı kilitlemek için bir bağlantı bulacaksınız. Bir kez tıklandığında, işlemi tamamlamak için bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Steam hesabınızdaki e-posta adresiniz değişse bile, eylemi onaylayan kilit bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız.

Bir hesabı kilitlerken lütfen kilidi açma kodunu not ettiğinizden emin olun. Bu kod, hesap güven altına alındıktan sonra kısıtlamaları kaldırmak için kullanılabilir.

Size biryerden ulaşsam ordan konuşsak olur mu şuan telaş içerisindeyim herşey çok karıştı konuşarak yapsak yardımcı olsanız olur mu ?

Geri
Yukarı