Steam Hesap Çalınması

Aynen öyle. İki saat E-Mail kodu falan soruluyor. E-mail kodunu giriceksin de anca öyle gireceksin. Ben güvene aldım iyice. E-Postama giriş yaparken telefonuma kod gönderiyor. Kodsuz giriş olmuyor. Hesaba girene kadar 15 dk oluyor.
Dostum ben kendi hesabıma zor giriyorum sen nasıl çaldırdın helal olsun.
Bende anlamadım ki steam guard açık e postamda telefondan doğrulama istiyo girerken şifrem 21 haneli küçük büyük var sayı var harf var bi eve geldim giremiyorum e posta değişmiş nasıl oldu bende anlamadım :D.

Arkadaşlar, Steam ve hatta bütün hesaplarınızın çalınması mümkündür...
Hırsızların (Hacklerin) oluşturduğu ufak bir program var, o programın nasıl çalıştığını ruhunuz bile duymaz, ancak PC'de sağlam bir virüs programı var ise engellenebilir.

Bu program PC'deki bütün bilgileri karşı tarafa yani hırsıza aktarır, hani bazı prıgramlar var, siz onu kurduğunuzda PC'deki bütün keyleri, Wi-Fi'nızın şifresini gösterir ya işte bu da o tarzda çalışır.

Size tavsiyem bilmediğiniz, emin olmadığınız programları PC'nize indirmeyin! Bu gibi hack programları daha çok beş para etmez ücretsiz programlarla birlikte kurulur.

Arkadaşlar, Steam ve hatta bütün hesaplarınızın çalınması mümkündür...
Hırsızların (Hacklerin) oluşturduğu ufak bir program var, o programın nasıl çalıştığını ruhunuz bile duymaz, ancak PC'de sağlam bir virüs programı var ise engellenebilir.

Bu program PC'deki bütün bilgileri karşı tarafa yani hırsıza aktarır, hani bazı prıgramlar var, siz onu kurduğunuzda PC'deki bütün keyleri, Wi-Fi'nızın şifresini gösterir ya işte bu da o tarzda çalışır.

Size tavsiyem bilmediğiniz, emin olmadığınız programları PC'nize indirmeyin! Bu gibi hack programları daha çok beş para etmez ücretsiz programlarla birlikte kurulur.

Aynen. Bu tür uygulamalar güvenli sandığımız uploaded sitesinde olabilir letitbit yükleyicisinde olabilir vs. bu gibi sitelerde oluyor ondan ben download sitelerinini yükleyicileri ile asla birşeyler yüklemem.

Sanırım anlatmaya çalıştığın şey tam olarak keylogger ?

Beyler Bende de şöyle bi durum oldu aynı şekilde birinin gönderdiği mesaja tıkladım sonra envanterim de ki tüm silahlar satılmış ama parasıda benim hesabımda duruyo hesabıma girebiliyorum steam hesab şifremi değiştirdim format attım tekrar girdim hala para bende ve hesabıma girebiliyorum ama yinede içimde bi korku var başka bişey olurmu diye yardımcı olursanız çok sevinirim..

@neXxXus, bundan sonra sorun olacağını sanmıyorum. Ancak siz yine de Steam şifrenizi ve tanımladığınız Mail adresinizi sağlama alın... Örneğin Mail şifre değişikliği yapıldığı ya da farklı cihazdan giriş yapıldığı vakit cep telefonunuza onay şifre, kodu isteyin.

Steam hesaplarınızı nasıl çaldırıyorsunuz ya ? :D Çalan taraf ne yapmaya çalışıyor acaba , envanterdekileri mail onayı olmadan alamaz bu durumda satıp parası ile oyun almayı düşünüyor sonra tekrar mail onayı gerekiyor. Bakıyor yapacak birşey kalmadı hesaptan çıkıyor.

@er36po sağol dediklerinide yaptım zaten ama bunu yapan kişinin amacını anlamadım acaba diyorum parayı alıcakken steam guard mı engel oldu yoksa işsizliğine böyle bişey yapmaz herharde bundan sonra bunlara direk engel arkadaşım olsa bile :D

Benim PC'ye keylogger bulaşmışte e postada gg idi ben gidip hesapı PC'de olmayan bir e postaya koysam hallolucaktı ama be nhihiih eski hesaba koydum sonrada format attım ve baktım Steam şifrem değişmiş 1 hafta oğraştır adamlara kart kimlik falan attık anca öyle alabildik hesabı.
Adam hesaba girip sadece 2 saat CS oynayabilmiş sonrada geri almıştık zaten :D

Yeni konular

Geri
Yukarı