Steam Hesap Çalınması

SkipS

Hectopat
Daha fazla  
Steam hesabım çalındı arkadaşlar ben nasıl kurtarabilirim? CD Key attım steam destek bölümüne yardım edebilirmisiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gizli soru cevap varsa onlar ile halletmeye calis...
Steam Guard'i aktif hale getirmis isen kuvvetle muhtemel e-posta hesabinda calinmistir...

Gecmis olsun...

Sıkıntı yapmayın, Steam hesabınızı ve içeriğini geri alırsınız. Fakat Steam sizden bazı bilgiler isteyecektir... Örneğin; Steam hasabınızda nelerin olduğunu (Oyun, uygulama vb.) soracaktır. Oyun, uygulamaları satın aldığınıza dair belge (Örneğin G2A, Playstore gibi yerlerden satın aldı iseniz, oradan hesabınıza giriş yaparak, satın aldığınız oyun, uygulama dökümanı, vs.) isteyecektir.
Onun dışında denildiği gibi, "Gizli soru" bilgiler sizden istenecektir.

Bu arada, Size geç dönüş yapılabilir. Benim de Steam hesabım çalınmıştı...
Yaklaşık 20 gün civarında geri almıştım.

Sıkıntı yapmayın, Steam hesabınızı ve içeriğini geri alırsınız. Fakat Steam sizden bazı bilgiler isteyecektir... Örneğin; Steam hasabınızda nelerin olduğunu (Oyun, uygulama vb.) soracaktır. Oyun, uygulamaları satın aldığınıza dair belge (Örneğin G2A, Playstore gibi yerlerden satın aldı iseniz, oradan hesabınıza giriş yaparak, satın aldığınız oyun, uygulama dökümanı, vs.) isteyecektir.
Onun dışında denildiği gibi, "Gizli soru" bilgiler sizden istenecektir.

Bu arada, Size geç dönüş yapılabilir. Benim de Steam hesabım çalınmıştı...
Yaklaşık 20 gün civarında geri almıştım.
Ben 5 tane ticket attım ayrı ayrı ama hiçbirine 7 gündür cevap gelmedi ve söyle yazdım bakın.
----------------------------------------------------------
Hi Steam, Stolen my MEMBERSHİP!
----------------------------------------------------------
Hi,Steam Support
my account was stolen and the hacker changed my code and e mail address .My old e mai address was [email protected] but ı don't know which e mail is used .Please don't send me a message like resetting code is sent to your e mail address .I get nervous.Please send the link here because the hacker changed my e mail.. ..
best regards
-----------------------------------------------------------------------------
The Forest
16,08 TRY
Sniper Elite 3
22,50 TRY

Aratoplam:
38,58 TRY
Vergi:
0,00 TRY

Toplam:
38,58 TRY

Ödeme Bilgisi:

MasterCard son dört rakamı: ####
37,56 TRY

Steam Cüzdanı
1,02 TRY

Verification Code:
##############

Doğrulama Tarihi:
Sat Jun 13 04:31:39 2015
------------------------------------------------------------------------------------
Credit Card Informations:

The Card Type: Master CARD
CARD Full name : Hasan PETEK
Billing Adress: Turkey, #### , ####
The last four digits of the credit card number: ####

----------------------------------
| Verification Code: |
| ################# |
----------------------------------

1 hafta içerisinde size hiç dönüş yapılmadı mı? ("Mesajınızı aldın en kısa zamanda size dönüş yapacağız" gibi.)

Ayrıca Steam'de yeni bir hesap oluşturmuş muydunuz? E-Postaları almak için.

1 hafta içerisinde size hiç dönüş yapılmadı mı? ("Mesajınızı aldın en kısa zamanda size dönüş yapacağız" gibi.)

Ayrıca Steam'de yeni bir hesap oluşturmuş muydunuz? E-Postaları almak için.
Steam support için yeni hesap kurdum ve hiç öyle bir mesaj gelmedi ama söyle bir mesaj geldi. Anlamadığım için bune lan böyle dedim... Tam bu mesajı yazarken e postama baktım veeee yeni şifremi yollamışlar!!! Çok teşekkür ederim kardeşim allah razı olsun. Benim üstümde hakkın varsa helal olsun bi baktım e postama yollamışlar teşekkürler :D :D :D :D <3 <3.

Dostum, ben kendi hesabıma zor giriyorum.
Aynen öyle. İki saat e-posta kodu falan soruluyor. E-posta kodunu gireceksin de anca öyle gireceksin. Ben güvene aldım iyice. E-postama giriş yaparken telefonuma kod gönderiyor. Kodsuz giriş olmuyor. Hesaba girene kadar 15 dk. oluyor.

Steam Destek, hesabı kurtarabilir.

Geri
Yukarı