Steam hesap kurtarma

PCmaster123

Picopat
Makaleler
1
Arkadaşlar benim içinde Forza olan çalınan bir hesabım vardı. Yaklaşık 5 ay önce çalındı. Ben de Steam'e yeni talep attım ve fatura attım. Kendimi açıkladım ancak kredi kartı kullanıma kapalı olduğu için kredi kartı bilgisini girmedim. Bir sorun olur mu? Kabul ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Quanic

Kilopat
Makaleler
2
Yer
PCMR diyarı
Arkadaşlar benim içinde Forza olan çalınan bir hesabım vardı. Yaklaşık 5 ay önce çalındı. Ben de Steam'e yeni talep attım ve fatura attım. Kendimi açıkladım ancak kredi kartı kullanıma kapalı olduğu için kredi kartı bilgisini girmedim. Bir sorun olur mu? Kabul ederler mi?

Hocam pardon ama 5 ay önce çalınan hesabı neden şimdi kurtarmayı deniyorsunuz? Steam bir şey yapar mı bilemiyorum ancak ben olsam şüphelenirdim. Kart kapalı ise sonuç ne olur bilemiyorum.

reptile

Gigapat
Daha fazla yardima ihtiyacim var diyeceksiniz. Eger tekrardan ticket atarsaniz yeni bir talep olarak islem görür ve daha cok beklersiniz. Ayrica kredi karti sifresini vermeniz gerekmiyor.

Kart türü, kayitli oldugu isim, fatura adresi, sehir ve posta kodu, son dört hanesi gibi bilgileri eklemeniz gerek. Kimse sizden kartin sifresini istemez. Dolandiricilar disinda.

Yukarı