Steam iade talebine cevap vermiyor

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, kaç gündür Steam üzerinden bir oyunu iade etmeye çalışıyorum fakat günlerdir cevap yok, yakında indirim bitecek hâlâ tık yok. Steam destek ile iletişime geçsem yardımcı olunur mu ? Bu arada yoğunluktan olduğunu sanmıyorum aynı oyunu 2 arkadaşımla beraber aldık onların iadesi gün içerisinde kabul oldu. Başka arkadaşlarım başka oyunları da iade ederken hiç zorluk çekmiyor. Gün içerisinde talebe cevap veriliyor.

Merhabalar, kaç gündür Steam üzerinden bir oyunu iade etmeye çalışıyorum fakat günlerdir cevap yok, yakında indirim bitecek hâlâ tık yok. Steam destek ile iletişime geçsem yardımcı olunur mu ? Bu arada yoğunluktan olduğunu sanmıyorum aynı oyunu 2 arkadaşımla beraber aldık onların iadesi gün içerisinde kabul oldu. Başka arkadaşlarım başka oyunları da iade ederken hiç zorluk çekmiyor. Gün içerisinde talebe cevap veriliyor.
2 saati geçti'mi ?

İade talebim her şartı karşılıyor indirimde aldığımız oyunu 1 saat oynayıp iade etmek istedik bana günlerdir ne red geliyor ne onay. Mailimi kontrol ediyorum sık sık. Normalde 1 gün içerisinde çok rahat kabul olması gerek.

Eğer iade şartlarını sağlıyorsanız 14 gün içerisinde iadesi oluyor. Siz yeni bir oyun alacaksanız ve yarın iade gerçekleşmezse (ki karta iade ise daha da sürer) karta iade isteyin, kendi hesabınızdan oyunu alın birbirini tolere etsin eğer aynı meblağ ise.

Merhabalar, kaç gündür Steam üzerinden bir oyunu iade etmeye çalışıyorum fakat günlerdir cevap yok, yakında indirim bitecek hâlâ tık yok. Steam destek ile iletişime geçsem yardımcı olunur mu? Bu arada yoğunluktan olduğunu sanmıyorum aynı oyunu 2 arkadaşımla beraber aldık onların iadesi gün içerisinde kabul oldu. Başka arkadaşlarım başka oyunları da iade ederken hiç zorluk çekmiyor. Gün içerisinde talebe cevap veriliyor.

5-6 ay önce bende de olmuştu bug gibi bir şey bekletmekten başka şansınız yok 10 gün e gelir gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı