Rehber Steam için en iyi kart düşürme uygulaması - Archi Steam Farm

İyi günler öncelikle. Size bu rehberde Steam için en basit ve en kullanışlı düşürme uygulaması olan Archi Steam Farm'ı anlatacağım. İyi okumalar.

Neden Archi Steam Farm?

İlk olarak bu soruyu soracak insanlar olacaktır. Çünkü malum, herkes Idle Master'ı kullanmakta ve önermekte. Lakin Archi Steam Farm'ın Idle Master'ı birçok konuda geçtiği gerçeğini göz önünde bulundurmak gerekmekte.

Kurulumu basit

Idle Master'daki gibi tarayıcı çerezleriyle uğraşmaya gerek yok. Kullanıcı adı ve şifreyi girince (varsa Steam Guard da girilmeli) uygulama kart düşürmek için hazır hale geliyor.

Arayüzü kullanışlı

Idle Master'da bayağı karmaşık ayarlar yapmak zorundayken Archi Steam Farm'ın basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde yapacağınız ayarları kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Steam'i açma derdi yok

Idle Master'ı çalıştırmak için Steam'i açmak zorundasınız. Lakin Archi Steam Farm'da böyle bir şey yapmanıza gerek yok.

Aynı anda birden fazla hesapta kart düşürme

Idle Master'da olmayım Archi Steam Farm'da olan mükemmel bir özellik. Özellikle benim gibi birden fazla hesabı olan kişiler için zaman tasarrufu sağlıyor.

Linux ve macOS ile uyumlu

Sosyal'de büyük oranda Linux ve macOS kullanan arkadaşlar var. Belki o arkadaşlar da kullanır diye bunu belirteyim dedim.

Uzaktan Steam hesabı kontolü

Archi Steam Farm'da uzaktan herhangi bir oyunu başlatabilir, hesabınıza oyun ekleyebilir, Steam kodu kullanabilir ve daha sayamadığım birçok işi yapabilirsiniz.

Archi Steam Farm'ı indirme

Archi Steam Farm'ı indirme işlemi çok basit. Buradan indirme sayfasına gelin. Orada Lastest yazan yerdeki Assests yazısını genişletin. Orada kendi işletim sisteminize ait olan sürümü indirin.
1668936832812.png

Archi Steam Farm'ı kurma

İndirdiğiniz lar dosyasına sağ tıklayıp Klasöre ayıkla deyin.
1668937684193.png

Ayıkladığınız klasörden ArchiSteamFarm.exe'yi çalıştırıp alttaki mor yazı çıkana kadar bekleyin.
1668938046394.png

O mor yazı çıktıktan sonra klasördeki UI.html dosyasını açın ama sakın uygulamayı kapatmayın! Karşınıza alttaki şey çıkacak. Yeni bot oluştur yazan yere tıklayın.
1668938397090.png

Şimdi aşağıda doldurmanız gereken önemli kısımları yuvarlak içine aldım. Yanlarına da ne yapmanız gerektiğini anlattım. Bu işlemleri yaptıktan sonra Kaydet tuşuna basın.
1668939341830.png

1668939586909.png

Sizden bu sefer Steam Guard isteyecek. Buraya size gelen Steam Guard kodunu girin.
1668940382757.png

Steam Guard kodu girince böyle bir şey çıkacak. Sansürlediğim yerler sırasıyla SteamID kodu ve özel URL kodu. Bende kart düşürülecek oyun yok. O yüzden hemen kart düşürmeli bir oyun alıp geliyorum.
1668940643297.png

Artık kart düşmeye başladı! Şimdi tek yapmanız gereken kartların düşmesini beklemek.
1668940859864.png

UI.html üzerinden de kartları kontrol edebilir, ayarları düzenleyebilirsiniz.
1668941040191.png

1668941091262.png

Rehber bu kadardı. Bu rehberi yapmak 4 saatimi aldı. Destek için beğenebilirseniz sevinirim. Hepinize iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm reis. Bende yeni başladım kart olayına ama 3 saat falan olduktan sonra Fast modda iddle hızlı hızlı kart kasıyor. Bende neredeyse 5 dakikada da arka arkaya 30 kart kastı. Sonrası bayağı bir düşmedi yarım saat falan sonra bir 15 tane daha düştü. Tabii hep böyle olmadı 1 2 saat beklediğim de oldu ama kabaca iddle Master'in asfden kat kat hızlı olduğunu söyleyebilirim. Asf de çok uzun sürüyor kart düşmesi sanırım 30 dakika veya daha fazla sürede 1 kart düşüyordu. Ama orada da kod yazma alanında "farm" yazınca oyunda çıkıp başka oyuna giriyor. Manuel Fast mod gibi düşünülebilir. O zaman daha seri kart düşüyor iddle Master gibi hızlı oluyor. Ama manuel yapıyorsun. İddle da otomatik. Belki başka ayarı vardır benim bilmediğim daha hızlı çalışması için bilen varsa yardımcı olursa daha iyi olur. Bende 1K kart var düşecek ama asf sıkıntı oluyor bayağı.
Aleyküm Selam. 1 ay olmuş. Görmediğim için kusuruma bakma. Archi Steam Farm'da Fast Mode gibi bir şey yok. Archi Steam Farm'ın yapımcıları, Idle Master'da Fast Mode uygulamasının ban riski olduğunu söylüyor. Şahsen bende o Fast Mode hiç işe yaramadı. Ayrıca o farm komutunun mantığı Idle Master'daki şu videoda geçen mantıkla aynı çalışmakta. Bu işi yapmanın daha kolay bir yolu var. UI.html'ye girmeden komut satırında C'ye basarak ta komut yerine girilebilir. Oraya bir defa farm yazdıktan sonra 5 saniye bekleyip sırasıyla C+Alt Ok İşareti+Enter'a 5 saniyelik aralıklarda yaparsan aynı Idle Master'daki ile aynı şeyi yapmış olursun.
Hocam sa ben kutuphanedeki tum oyunlarimin magaza sayfasina baktim VAC korumali olanlar hangileri diye de CS:GO zaten korumali onun yaninda Left 4 Dead 2 ve Dying Light da korumali bu oyunlari kastirmadan nasıl baslatirim? Biliyorum birçok defa VAC yedirmez olarak bahsetmissiniz GitHub sayfasindada yaziyor ama guvenemiyorum iste ozellikle CS:GO giderse uzulurum.
Aleyküm Selam. Kendim de kullandım. Eğer ban riski olsaydı CS:GO'dan veya Left 4 Dead 2'den ban yerdim. Çünkü onları kart düşürmeden önce ve sonra bayağı bir oynamıştım. Lakin sırf senin için bu olayı anlatacağım. İlk olarak ArchiSteamFarm.exe'yi açıp UI.html'deki Komutlar kısmına gir. Alternatif olarak ArchiSteamFarm.exe'yi açıp C'ye basıp komut sekmesini açabilirsin. Sonra sırasıyla aşağıdaki komutları gir:
Kod:
fbadd 550
fbadd 730
fbadd 239140
Eğer sende daha fazla VAC içeren oyun varsa buradan hangi oyunlar var diye bakabilirsin.

Aleykümselam. 1 ay olmuş. Görmediğim için kusuruma bakma. Arch'i Steam Farm'da Fast mode gibi bir şey yok. Arch'i Steam Farm'ın yapımcıları, Idle Master'da Fast mode uygulamasının ban riski olduğunu söylüyor. Şahsen bende o Fast mode hiç işe yaramadı. Ayrıca o farm komutunun mantığı Idle Master'daki şu videoda geçen mantıkla aynı çalışmakta. Bu işi yapmanın daha kolay bir yolu var. UI.html'ye girmeden komut satırında C'ye basarak ta komut yerine girilebilir. Oraya bir defa farm yazdıktan sonra 5 saniye bekleyip sırasıyla C+alt ok işareti+enter'a 5 saniyelik aralıklarda yaparsan aynı Idle Master'daki ile aynı şeyi yapmış olursun.

Aleykümselam. Kendim de kullandım. Eğer ban riski olsaydı CS:GO'dan veya Left 4 Dead 2'den ban yerdim. Çünkü onları kart düşürmeden önce ve sonra bayağı bir oynamıştım. Lakin sırf senin için bu olayı anlatacağım. İlk olarak ArchiSteamFarm.exe'yi açıp UI.html'deki komutlar kısmına gir. Alternatif olarak ArchiSteamFarm.exe'yi açıp C'ye basıp komut sekmesini açabilirsin. Sonra sırasıyla aşağıdaki komutları gir:
Kod:
fbadd 550.
fbadd 730.
fbadd 239140
Eğer sende daha fazla VAC içeren oyun varsa buradan hangi oyunlar var diye bakabilirsin.

Teşekkür ederim. 4 saattir acik 6 kart dustu 70 tane kaldi. Ayrıyeten farm edilen oyunlarda CS:GO'yu gormedigim icin sorun etmedim ama uzun uzun yazmissin emegine saglik.

İyi günler öncelikle. Size bu rehberde Steam için en basit ve en kullanışlı düşürme uygulaması olan Archi Steam Farm'ı anlatacağım. İyi okumalar.

Neden Archi Steam Farm?

İlk olarak bu soruyu soracak insanlar olacaktır. Çünkü malum, herkes Idle Master'ı kullanmakta ve önermekte. Lakin Archi Steam Farm'ın Idle Master'ı birçok konuda geçtiği gerçeğini göz önünde bulundurmak gerekmekte.

Kurulumu basit

Idle Master'daki gibi tarayıcı çerezleriyle uğraşmaya gerek yok. Kullanıcı adı ve şifreyi girince (varsa Steam Guard da girilmeli) uygulama kart düşürmek için hazır hale geliyor.

Arayüzü kullanışlı

Idle Master'da bayağı karmaşık ayarlar yapmak zorundayken Archi Steam Farm'ın basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde yapacağınız ayarları kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Steam'i açma derdi yok

Idle Master'ı çalıştırmak için Steam'i açmak zorundasınız. Lakin Archi Steam Farm'da böyle bir şey yapmanıza gerek yok.

Aynı anda birden fazla hesapta kart düşürme

Idle Master'da olmayım Archi Steam Farm'da olan mükemmel bir özellik. Özellikle benim gibi birden fazla hesabı olan kişiler için zaman tasarrufu sağlıyor.

Linux ve macOS ile uyumlu

Sosyal'de büyük oranda Linux ve macOS kullanan arkadaşlar var. Belki o arkadaşlar da kullanır diye bunu belirteyim dedim.

Uzaktan Steam hesabı kontolü

Archi Steam Farm'da uzaktan herhangi bir oyunu başlatabilir, hesabınıza oyun ekleyebilir, Steam kodu kullanabilir ve daha sayamadığım birçok işi yapabilirsiniz.

Archi Steam Farm'ı indirme

Archi Steam Farm'ı indirme işlemi çok basit. Buradan indirme sayfasına gelin. Orada Lastest yazan yerdeki Assests yazısını genişletin. Orada kendi işletim sisteminize ait olan sürümü indirin.
Eki Görüntüle 1578929

Archi Steam Farm'ı kurma

İndirdiğiniz lar dosyasına sağ tıklayıp Klasöre ayıkla deyin.
Eki Görüntüle 1578944

Ayıkladığınız klasörden ArchiSteamFarm.exe'yi çalıştırıp alttaki mor yazı çıkana kadar bekleyin.
Eki Görüntüle 1578953

O mor yazı çıktıktan sonra klasördeki UI.html dosyasını açın ama sakın uygulamayı kapatmayın! Karşınıza alttaki şey çıkacak. Yeni bot oluştur yazan yere tıklayın.
Eki Görüntüle 1578956

Şimdi aşağıda doldurmanız gereken önemli kısımları yuvarlak içine aldım. Yanlarına da ne yapmanız gerektiğini anlattım. Bu işlemleri yaptıktan sonra Kaydet tuşuna basın.
Eki Görüntüle 1578966
Eki Görüntüle 1578973

Sizden bu sefer Steam Guard isteyecek. Buraya size gelen Steam Guard kodunu girin.
Eki Görüntüle 1578989

Steam Guard kodu girince böyle bir şey çıkacak. Sansürlediğim yerler sırasıyla SteamID kodu ve özel URL kodu. Bende kart düşürülecek oyun yok. O yüzden hemen kart düşürmeli bir oyun alıp geliyorum.
Eki Görüntüle 1578999

Artık kart düşmeye başladı! Şimdi tek yapmanız gereken kartların düşmesini beklemek.
Eki Görüntüle 1579012

UI.html üzerinden de kartları kontrol edebilir, ayarları düzenleyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1579015
Eki Görüntüle 1579016

Rehber bu kadardı. Bu rehberi yapmak 4 saatimi aldı. Destek için beğenebilirseniz sevinirim. Hepinize iyi günler dilerim.
Ellerinize sağlık. Telefonda Idle Daddy diye bir uygulama var. O daha kolay.

Aleykümselam. 1 ay olmuş. Görmediğim için kusuruma bakma. Arch'i Steam Farm'da Fast Mode gibi bir şey yok. Arch'i Steam Farm'ın yapımcıları, Idle Master'da Fast Mode uygulamasının ban riski olduğunu söylüyor. Şahsen bende o Fast Mode hiç işe yaramadı. Ayrıca o farm komutunun mantığı Idle Master'daki şu videoda geçen mantıkla aynı çalışmakta. Bu işi yapmanın daha kolay bir yolu var. UI.html'ye girmeden komut satırında C'ye basarak ta komut yerine girilebilir. Oraya bir defa farm yazdıktan sonra 5 saniye bekleyip sırasıyla C+Alt Ok İşareti+Enter'a 5 saniyelik aralıklarda yaparsan aynı Idle Master'daki ile aynı şeyi yapmış olursun.

Aleykümselam. Kendim de kullandım. Eğer ban riski olsaydı CS:GO'dan veya Left 4 Dead 2'den ban yerdim. Çünkü onları kart düşürmeden önce ve sonra bayağı bir oynamıştım. Lakin sırf senin için bu olayı anlatacağım. İlk olarak ArchiSteamFarm.exe'yi açıp UI.html'deki Komutlar kısmına gir. Alternatif olarak ArchiSteamFarm.exe'yi açıp C'ye basıp komut sekmesini açabilirsin. Sonra sırasıyla aşağıdaki komutları gir:
Kod:
fbadd 550
fbadd 730
fbadd 239140

Yaklaşık olarak 1 yıldır Idle Master üzerinden kart düşürme işini yapıyorum. Bugün rehberinizi gördüm ve ArchiSteamFarm uygulamasına göz attım. Idle Master'la karşılaştırdığımızda her iki uygulamanında avantajları ve dezavantajları var. Idle Master, Fast modu sayesinde kart düşürme hızı açısından Archi'nin gözle görülür farkla önünde. Archi de bütün oyunlar iki saat oynandıktan sonra ilk olarak kartı çok olan oyunun kartlarını düşürmek için oynarken,Idle Master'da Fast modunda start verildikten sonra bütün oyunlar eşit sürelerde oynanıyor.Bazı oyunların kartlarının düşmesi için 4-5+ saat oynanması gerektiğini biliyorum.Ortalama olarak 3-4 saat oynanıldığında oyunların kartlarının düştüğünü de biliyorum.Bunların yanı sıra Archi tarafında çoklu hesap desteği var. Yani yan hesap açıp oradan düşürdüğünüz kartları ana hesabınıza çekebilme avantajınız var ve bu botlar sayesinde tamamen otomatik! Idle Master da maalesef böyle bir özellik yok. Daha sonra, Arch'i ile oluşturduğunuz trade botlarını istediğiniz şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Yani biraz daha Idle Master'a göre işlevsel.Artı olarak Idle Master tarafında bazen yaşadığımız kronik olan giriş problemlemini yaşarken, Archi'de böyle bir problem yaşamadım.
Keşke şöyle olsaydı dediğim şeyler ise; Keşke Archi de Idle Master'da olduğu gibi Fast modu gibi bir mod olsaydı ve bütün oyunlar 2 saat oynatıldıktan sonra tek tek düşürmek yerine Idle Masterdaki gibi hepsi eşit zamanda(ortalama) düşseydi.Bot mantığı çok güzel fakat sanırım ben Idle Masterı kullanmaya devam edeceğim.

Lakin o sadece mobilde var.
Hocam Archi de fast mod gibi bir mod var mı ? Ben mi göremedim acaba.Türkçe olarak aynı zamanda bilgi de az.

Hocam Archi'de fast mod gibi bir mod var mı ? Ben mi göremedim acaba. Türkçe olarak aynı zamanda bilgi de az.
İlk alıntıladığın yerde açıkladım zaten.
Archi Steam Farm'da Fast Mode gibi bir şey yok. Archi Steam Farm'ın yapımcıları, Idle Master'da Fast Mode uygulamasının ban riski olduğunu söylüyor. Şahsen bende o Fast Mode hiç işe yaramadı. Ayrıca o farm komutunun mantığı Idle Master'daki şu videoda geçen mantıkla aynı çalışmakta. Bu işi yapmanın daha kolay bir yolu var. UI.html'ye girmeden komut satırında C'ye basarak ta komut yerine girilebilir. Oraya bir defa farm yazdıktan sonra 5 saniye bekleyip sırasıyla C+Alt Ok İşareti+Enter'a 5 saniyelik aralıklarda yaparsan aynı Idle Master'daki ile aynı şeyi yapmış olursun.
Buradaki gibi yaparsan çok hızlı bir şekilde kart düşürebilirsin.

Elinize sağlık. Idle Master'dan daha iyi, artık bunu kullanacağım.

Neden diye sorsam söyleyemeyeceksin ama "Idle Master'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum." Diyebiliyorsun. 😀

Bilimsel bir açıklama mı bekliyorsun? Idle Master'a göre hiçbir artısı yok (çoklu hesap dışında) hangisi kişinin işini görüyorsa onu kullanır. Idle ile ortalama 3,5 saatte düşürebiliyorum tüm kartları. Ayrıca çok cringesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilimsel bir açıklama mı bekliyorsun? İdle Master'a göre hiçbir artısı yok (çoklu hesap dışında) hangisi kişinin işini görüyorsa onu kullanır. İdle ile ortalama 3,5 saatte düşürebiliyorum tüm kartları.. a
Bilimsel açıklama(ne alakaysa) beklemiyorum bir açıklama bekliyorum.

Ayrıca çok cringesin.
Senden başka cringe mi var? O kadar cringesin ki kendin bile kendinden utanıp pp'ne cringe fotoğraf koymuşsun. :D

Yatma saatin geldi yat 13 yaşındaki cringe.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı