Steam Idle Daddy saat kasmak ban sebebi mi?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar Idle Daddy diye bir uygulama sayesinde Steam'da bir oyunda saat kasıyorum da. Saat kastığım oyun Valve’nin oyunlarından Garry’s Mod diye bir oyun, yani VAC korumalı bir oyun. Ban yedirir mi? (Sadece saat kasıyorum kart düşürmek için kullanmadım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ıdle daddy diye bir uygulama sayesinde Steam'da bir oyunda saat kasıyorum da. Saat kastığım oyun Valve’nin oyunlarından garry’s mod diye bir oyun, yani VAC korumalı bir oyun. Ban yedirir mi? (Sadece saat kasıyorum kart düşürmek için kullanmadım)

Hayır değil.

Arkadaşlar ıdle daddy diye bir uygulama sayesinde Steam'da bir oyunda saat kasıyorum da. Saat kastığım oyun Valve’nin oyunlarından garry’s mod diye bir oyun, yani VAC korumalı bir oyun. Ban yedirir mi? (Sadece saat kasıyorum kart düşürmek için kullanmadım)

Bende böyle bir konu araştırmıştım bazıları değil dedi bazıları ban dedi garantiye almak istersen oyunu açın menüde tutun Alt+Tab yapın bırakın saat kassın.

Daha önce de belirtmistim. Eger indirdiginiz yazilimi direkt olarak oyuna enjekte etmiyorsaniz yasaklama almazsiniz. Alacaginiz en fazla sey VAC uyarisidir, o da sistem ile cakistigindan dolayi.

Bu hataya genellikle ne sebep olmaktadır?​

Bu hataya sebep olabilecek bilinen bir sürü yaygın yazılım çakışmaları mevcuttur. Eğer aşağıdaki şu yazılımlardan birini çalıştırıyorsanız, lütfen oyun oynarken bunları devre dışı bırakın:

• CCleaner
  • Powershell
  • Sandboxie
  • Cheat Engine
  • IObit Start Menu 8
  • Process Hacker
  • DLL Enjektörleri
  • Hipervizörler
  • ------>Steam Idler'lar<------

Eger iciniz rahat etmiyorsa kara listeye alabilirsiniz.

Geri
Yukarı