Oyun Steam ilkbahar İndirimlerinde harcamalara Cashback Kampanyaları

Böyle bir olayın olduğunu biliyorum bana oyunu aldıktan Max 2-3 gün sonra genel de toshback veriyordu ama Epic'den geçen pazartesi Cyberpunk 2077 aldım Tosla vermedi hala.
Papara bana anında geri ödeme yaptı, Nays ise 20-30 dakika sürdü sanırım. Tosla'yı henüz denemedim.

Papara bana anında geri ödeme yaptı, Nays ise 20-30 dakika sürdü sanırım. Tosla'yı henüz denemedim.

Ben katılmamıştım şimdi fark ettim kampanya olduğunu ama katılmasam bile veriyordu hep. Vermese çok dert etmem Crew 2 alacağım Steam'den çarşamba veya perşembe gibi verir o zaman artık herhalde.

Karta nasıl para yatırıyoruz. Temaslı kart almak mecbur mu?
Aksine, Nays'ın hiç fiziksel kartı yok (olsaydı alırdım :D). Nays hesabınız olduğunda uygulama size sanal kart oluşturuyor.

2 aylık sürede 200 200 Papara ile bakiye almıştım. Nays'ta da olduğunu bilmiyordum oradan yapsam ekstra 40 TL gelecekti... :d Enpara da var bu arada %50 indirim yapıyordu sanırım ama Enpara hiç kullanmadım onun olayı nasıl bilmiyorum tam.

Böyle bir olayın olduğunu biliyorum bana oyunu aldıktan Max 2-3 gün sonra genel de toshback veriyordu ama Epic'den geçen pazartesi Cyberpunk 2077 aldım Tosla vermedi hala.
Ne zaman almıştın oyunu? Mesela ben Ocak ayında almıştım. Şubat'ın 15 inde cashback verdiler. Bu ay aldıysan 15 Nisan'da cashback verirler. Kampanya açıklamasında öyle yazıyor.

Son düzenleme:
Ne zaman almıştın oyunu. Mesela ben ocak ayında almıştım. Şubat'ın 15'inde cashback verdiler. Bu ay aldıysan 15 Nisan'da cashback verirler. Kampanya açıklamasında öyle yazıyor.

Geçen hafta pazartesi aldım tam olarak ayın kaçına denk geliyor bakayım bir.

Geçen hafta pazartesi aldım tam olarak ayın kaçına denk geliyor bakayım bir.

Ayın 13'ünde almışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı