Steam indirimi listem nasıl?

Stenzy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
940mx / i5-7200u / 8gb ram / 240gb ssd
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
240 GB SSD
Ekran kartı
940MX 4GB
İşlemci
i5 7200u
Arkadaşlar merhaba. Ben bir liste hazırladım şöyle bırakıyorum alttan son 4 oyunu belki almam belki alırım Forza 4 eklemeyi düşündüm ama sistem yetmez.

Dosya Ekleri

• 1670678676691.png
    1670678676691.png
    12,8 KB · Görüntüleme: 229
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben bir liste hazırladım şöyle bırakıyorum alttan son 4 oyunu belki almam belki alırım Forza 4 eklemeyi düşündüm ama sistem yetmez.
Forza horizon 4 oynanır bence bilgisayarınızda. 720p low 60 fps, medium 35-45 fps arası alırsınız.

Bence bunların hepsini al güzel liste. Mgs5'i memlekette tek sevmeyen ben sanırım. Çok karmaşık bir oyun geldi amacımız ne vs çözemedim nedense🥲

Mgs5'i ben öneri videosu izlerken denk geldim baktım biraz almaya karar verdim alttaki 4 oyundan daha emin değilim alsam mı almasam mı diye.

Mgs5'i ben öneri videosu izlerken denk geldim baktım biraz almaya karar verdim alttaki 4 oyundan daha emin değilim alsam mı almasam mı diye.
Rdr yi anlatmama gerek yok sanırım hocam

Gta 4 bence hikaye açısından 5ten daha iyidir. Ancak dünyası pek içine çekmiyor. Ana hikayeden gider oyunu bitirir bidaha bakmazsınız muhtemelen ama bu şekilde bile güzel oyundur.

Sniper Elite 4 ilk CoD ları anımsatır bana. CoD 2 Normandy, Stalingrad gibi yerlerde internet kafede az 4v4 atmamışızdır🚬

Cuphead zamansız oyun, grafikleri önemsiz. 10 sene sonra bile oynanır al bulunsun

RDR'yi anlatmama gerek yok sanırım hocam.

GTA 4 bence hikaye açısından 5'ten daha iyidir. Ancak dünyası pek içine çekmiyor. Ana hikayeden gider oyunu bitirir bir daha bakmazsınız muhtemelen ama bu şekilde bile güzel oyundur.

Sniper Elite 4 ilk CoD'ları anımsatır bana. CoD 2 normandy, stalingrad gibi yerlerde internet kafede az 4V4 atmamışızdır🚬

Cuphead zamansız oyun, grafikleri önemsiz. 10 sene sonra bile oynanır al bulunsun.

RDR zam gelecek gibi o yüzden alırım belki çünkü ileride sistem alırım bir şey olur oyunu 1000TL'ye 2000TL'ye almak istemem.

Bütün GTA serisini oynamadım ama adamakıllı Vice City ve GTA 5 oynamışımdır GTA 5'i çokkez bitirdim GTA San Andreas ise MTA için indirmiştim o kadar hiç açmadım ama GTA 4'ü oynamadım.

MK 11'in Ultimate paketini almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı