Steam istek listem nasıl?

Sizce istek listem nasıl? Almak istediğim oyunlar iyi mi, önerir misiniz veya ekleyebileceğim oyunlar varsa yazarsanız yazarsanız sevinirim, teşekkürler :) bütçe ve sistem sıkıntım yok.

İstek listem: https://store.steampowered.com/wishlist/profiles/76561199188396939/

Hocam çoğu oyunu oynamicaksiniz buyuk ihtimalle birkaçı cikartilabilir bence ve şu anda indirimde olan Tomb Raider alinabilir ben pek oynamiyorum ama koleksiyon için tum paketi aldim Garry's Mod en yakin indirimde kapin derim.
(Bence cikartilmasi gerekenler: Cyberpunk 2077, ploy bridge, Doom, Mortal Kombat, CoD, Elden Ring, police Simulator, Just Cause 3) bence bu oyunlar yerine daha iyi baska bir oyunla degerlendirle.

@hellomister Geç cevap için kusura bakmayın hocam.

Doom Eternal seçtiğiniz zorluğa göre. Genel olarak zor denebilir. Ama Dark Souls kadar bir zorluğu yok oyunun.

Ama yani dediğim gibi, bir bölüm vardı. Oyunun yapımcısının eniştesine kadar sövmüştüm. I'm Too Young To Die, yani en basit zorluğu seçseniz bile o kısım çok zor oluyor. Yine de oynanır yani, oynanmayacak derecede bir zorluğu yok. Oyunun taktiklerini öğrenmelisiniz.

Mesela bu oyunda saklanmak diye bir şey yok. Düz dalacaksın. Onlar senin için bir tehdit değil, sen onlar için bir tehdit olacaksın.

Mermin bittiyse elektrikli testere ile düşmanları kesip mermi düşmesini sağlayacaksın.

Canın azaldıysa Rip&Tear hareketi ile düşmanları öldürüp can düşmesini sağlayacaksın. Sakın oyuna başlarsanız Ultra Nightmare zorluğunu seçmeyin. Zaten o zorlukta tek seferde sadece Allah oyunu bitirebilir.

@hellomister Geç cevap için kusura bakmayın hocam.

Doom Eternal seçtiğiniz zorluğa göre. Genel olarak zor denebilir. Ama Dark Souls kadar bir zorluğu yok oyunun.

Ama yani dediğim gibi, bir bölüm vardı. Oyunun yapımcısının eniştesine kadar sövmüştüm. I'm Too Young To Die, yani en basit zorluğu seçseniz bile o kısım çok zor oluyor. Yine de oynanır yani, oynanmayacak derecede bir zorluğu yok. Oyunun taktiklerini öğrenmelisiniz.

Mesela bu oyunda saklanmak diye bir şey yok. Düz dalacaksın. Onlar senin için bir tehdit değil, sen onlar için bir tehdit olacaksın.

Mermin bittiyse elektrikli testere ile düşmanları kesip mermi düşmesini sağlayacaksın.

Canın azaldıysa Rip&Tear hareketi ile düşmanları öldürüp can düşmesini sağlayacaksın. Sakın oyuna başlarsanız Ultra Nightmare zorluğunu seçmeyin. Zaten o zorlukta tek seferde sadece Allah oyunu bitirebilir.
Teşekkürler hocam :) İndirimde 130TL'ye alırım. En kolayda oynarız :D

Yeni konular

Geri
Yukarı