Steam istek listem nasıl?

hellomister

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Son düzenleme:
Far Cry 3 efsanedir, en iyi Far Cry oyunudur. O kessinlikle alınmalı.

Ayrıca Doom Eternal da acayip güzel bir oyun, ben birkaç gün önce başladım. Özellikle öldürdüğüm iblisleri akrabalarım olarak hayal ediyorum 100 kat zevkli geliyor.

Ama Doom Eternal için indirim beklenebilir.
Dediklerinizi kafama koydum, bir kaç indirime alacağım. @Deva Bulmam Hocam bir sorum daha olacak Doom Eternal zor mu? Bazı yerlerde zor diyorlar. Çok abartı bir zorluk değilse alacağım.

Garry's Mod - çok iyi bir oyun değil şahsımca.
Far Cry 3 - bayağı iyi tavsiye ederim.
Just Cause 3 - 3 yerine 4 alınmalı bence.
Tomb Raider - oldum olası nedense Tomb Raider serisini sevemedim.
Metro Exodus - metro serisini komple öneriyorum.
Skyrim - ortalamanın üstünde bir ryo bence.
Mortal Kombat 11 - oyun kolunuz ya da arkadaşınız yoksa almak pek mantıklı değil.
Police SIM - oyun güzel de uzun uzun oynanacak bir oyun değil.
2077 - evet hikayesi etkileşimleri iyi bir oyun fakat çok buglu, oynarken keyfiniz kaçıyor.
Ready or Not - Single Player'i ayrı multiplayeri ayrı saran bir oyun, tavsiye ederim.
Sea of Thieves - arkadaşlarla saran bir oyun, Single'ya da başkalarıyla pek eğlenceli değil.
A Way Out - arkadaşla hele de gamepadle aşırı iyi oluyor tavsiye ederim.
Hitman 3 - en sevdiğim seri.
CoD Modern Warfare - CoD serisinin kötü bir oyunu yoktur.

1683405680032.png

1683405691405.png
1683405725224.png
Eğer sınırlı bir bütçeniz varsa bu oyunlara fazla para vermek yerine Game Pass üzerinden oynamanızı tavsiye ederim.

Eğer Steam takıntınız yoksa Cyberpunk 2077'yi Epic Games üzerinden çok daha ucuza alabilirsiniz, orada henüz zamlanmadı.
1683405839545.png

Pek indirime girmeyen, girse bile 5-10TL anca indirime giren bir oyun Ready or Not. İsterseniz indirim beklemeden eTail sitesi üzerinden "etailextr5" indirim kodu ile 83TL'ye hemen alabilirsiniz, Steam kodu olarak teslim ediyor zaten. Zamlanma ihtimaline karşı değerlendirilebilir.

Geri kalan oyunlar hakkında yorum yapmayacağım, Police Simulator hariç hepsini biliyorum, gayet güzel oyunlar. Alınır

Garry's Mod - çok iyi bir oyun değil şahsımca.
Far Cry 3 - bayağı iyi tavsiye ederim.
Just Cause 3 - 3 yerine 4 alınmalı bence.
Tomb Raider - oldum olası nedense Tomb Raider serisini sevemedim.
Metro Exodus - metro serisini komple öneriyorum.
Skyrim - ortalamanın üstünde bir ryo bence.
Mortal Kombat 11 - oyun kolunuz ya da arkadaşınız yoksa almak pek mantıklı değil.
Police SIM - oyun güzel de uzun uzun oynanacak bir oyun değil.
2077 - evet hikayesi etkileşimleri iyi bir oyun fakat çok buglu, oynarken keyfiniz kaçıyor.
Ready or Not - Single Player'i ayrı multiplayeri ayrı saran bir oyun, tavsiye ederim.
Sea of Thieves - arkadaşlarla saran bir oyun, Single'ya da başkalarıyla pek eğlenceli değil.
A Way Out - arkadaşla hele de gamepadle aşırı iyi oluyor tavsiye ederim.
Hitman 3 - en sevdiğim seri.
CoD Modern Warfare - CoD serisinin kötü bir oyunu yoktur.
Teşekkür ederim hocam bu detaylı inceleme için. İncelemeniz her zaman aklımda kalacak.
Eki Görüntüle 1769395
Eki Görüntüle 1769396Eki Görüntüle 1769398Eğer sınırlı bir bütçeniz varsa bu oyunlara fazla para vermek yerine Game Pass üzerinden oynamanızı tavsiye ederim.

Eğer Steam takıntınız yoksa Cyberpunk 2077'yi Epic Games üzerinden çok daha ucuza alabilirsiniz, orada henüz zamlanmadı.
Eki Görüntüle 1769400

Pek indirime girmeyen, girse bile 5-10TL anca indirime giren bir oyun Ready or Not. İsterseniz indirim beklemeden eTail sitesi üzerinden "etailextr5" indirim kodu ile 83TL'ye hemen alabilirsiniz, Steam kodu olarak teslim ediyor zaten. Zamlanma ihtimaline karşı değerlendirilebilir.

Geri kalan oyunlar hakkında yorum yapmayacağım, Police Simulator hariç hepsini biliyorum, gayet güzel oyunlar. Alınır
Size de teşekkür ediyorum hocam ayrıntılı inceleme için öncelikle. Game Pass aylık düzenli bir param olmadığı için alamıyorum.
Cyberpunk'ı oradan almaya çalışacağım kesinlikle zam gelmezse yakında, teşekkürler.
Ready or Not artık almayacağım galiba çünkü oynayacak arkadaş lazımmış bende yok.
Son bir sorum olacak, sizce indirimde Mortal Kombat alınır mı? Tek başıma oynayacağım.

Son bir sorum olacak, sizce indirimde Mortal Kombat alınır mı? Tek başıma oynayacağım.
Street Fighter 6 ve Tekken 8 geliyorken diğer yandan Ed Boon Mortal Kombat 12'nin bu sene geleceği ihtimalini bazı tweetleri ile destekliyorken Mortal Kombat 11 çok tercih etmezdim ben.

Teşekkür ederim hocam bu detaylı inceleme için. İncelemeniz her zaman aklımda kalacak.

Size de teşekkür ediyorum hocam ayrıntılı inceleme için öncelikle. Game Pass aylık düzenli bir param olmadığı için alamıyorum.
Cyberpunk'ı oradan almaya çalışacağım kesinlikle zam gelmezse yakında, teşekkürler.
Ready or Not artık almayacağım galiba çünkü oynayacak arkadaş lazımmış bende yok.
Almayı düşündüğünüz oyun varsa sorularınızı beklerim hocam.

Street Fighter 6 ve Tekken 8 geliyorken diğer yandan Ed Boon Mortal Kombat 12'nin bu sene geleceği ihtimalini bazı tweetleri ile destekliyorken Mortal Kombat 11 çok tercih etmezdim ben.
Teşekkür ederim hocam o zaman ihtimal varsa Mortal Kombat 12'yi bekleyeceğim.

Almayı düşündüğünüz oyun varsa sorularınızı beklerim hocam.
Aklımda 1 soru daha kaldı, arkadaşlarla oynayınca sarar demişsiniz ya Sea of Thieves için; 2 kişi girsek sarar mı? Öyle 4'lü bir ekip yok.

Teşekkür ederim hocam o zaman ihtimal varsa Mortal Kombat 12'yi bekleyeceğim.
Eğer ciddi bir dövüş oyunu oyuncusu olmayacaksanız 12'yi beklemek daha mantıklı. Ha eğer ciddi ve saatlerinizi dövüş oyunlarına gömecekseniz Mortal Kombat 10'u bile alabilirsiniz. Önce Mortal Kombat 10'a 200 saat gömüp sonra 11'e 300 saat gömdükten sonra 10'a geri dönüp "Sanki bu daha iyi ya." diyerek 10'dan devam eden çok var.

Geri
Yukarı