Çözüldü Steam "indirme başlatılıyor" kısmında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bugün Steam'den CS:GO indirecektim basıyorum indir e indirme başlatılıyor da kalıyor ve biraz süre geçtikten sonra gönderdiğim resimdeki hatayı veriyor ne yapmam lazım?

Kuruluma hazırlanıyor diyor ve orada kalıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230312_002159.jpg
    IMG_20230312_002159.jpg
    170,4 KB · Görüntüleme: 314
Son düzenleme:
Çözüm
İnternetiniz kaç MB acaba?

Bir Speedtest yapabilir misiniz?

Hocam, 24 Mbps. Masaüstü sistemim de aynı internette, onda sorunsuz.

Yapayım hocam.

Arkadaşlar, laptop Windows 7 64 Bit Home Basic'ti, Windows 8.1 Single Language kurdum düzeldi. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.
Merhaba dostlar, bugün Steam'den CS:GO indirecektim basıyorum indir e indirme başlatılıyor da kalıyor ve biraz süre geçtikten sonra gönderdiğim resimdeki hatayı veriyor ne yapmam lazım?

Kuruluma hazırlanıyor diyor ve orada kalıyor
İnternetiniz Kaç Mb Acaba ?

Kuruluma hazırlanıyor diyor ve orada kalıyor.
Bir SpeedTest Yapabilir Misiniz ?

Bendede aynı sorun var pc format atmadan önce normaldi fakat pc format attıktan sonra böyle olmaya başladı ve hiçbir oyunu indiremiyorum

Bendede aynı sorun var pc format atmadan önce normaldi fakat pc format attıktan sonra böyle olmaya başladı ve hiçbir oyunu indiremiyorum

İnternetiniz kaç MB acaba?

Bir Speedtest yapabilir misiniz?

Hocam, 24 Mbps. Masaüstü sistemim de aynı internette, onda sorunsuz.

Yapayım hocam.

Arkadaşlar, laptop Windows 7 64 Bit Home Basic'ti, Windows 8.1 Single Language kurdum düzeldi. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 8 kullanırken bir sıkıntı yoktu Windows 7'ye geçtiğimde oyun indirilmiyordu tam 8'e tekrar geçecektim son kez şunu denedim: Steam kapalıyken indireceğiniz oyunu Steam'in web sayfasından Indir'e tıklayın Steam'e yönlendirecek ve oyun inmeye başlayacaktır ben böyle yaptım oldu deneyebilirsiniz.

Windows 8 kullanırken bir sıkıntı yoktu Windows 7'ye geçtiğimde oyun indirilmiyordu tam 8'e tekrar geçecektim son kez şunu denedim: Steam kapalıyken indireceğiniz oyunu Steam'in web sayfasından Indir'e tıklayın Steam'e yönlendirecek ve oyun inmeye başlayacaktır ben böyle yaptım oldu deneyebilirsiniz.
Bununla alakası yokmuş sadece indirmeler kısmından ülkeyi değiştirip steami yeniden başlatmak yeterliymiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı