Çözüldü Steam indirme kısmında 0 bytes yazması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ThunderEkmegi53

Hectopat
Daha fazla  
Apex Legends'i güncellemeye çalıştım, hiçbir şey indirmiyor. 0 bytes yazıyor, kaç dakika beklesem yine aynı. İlk defa oldu böyle bir şey. Nasıl çözeceğim?

1620313947066.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sol üst köşede bulunan "Steam" yazısına bas oradan ayarlara gel. İndirmeler kısmına gel, indirme bölgesini "UK - London" yap. Steam'i yeniden başlat.

Değişik bir şey oldu ilk defa karşılaştım normalde güncellemede indirirken indirdiği kadar depolama alırdı ama şu an önce depolama ayırdı sanırsam şimdi normal bir şekilde iniyor sorun çözüldü.
Dahada garip oyunu otomatik kaldırdı şu an 90 GB'ye çıktı depolama alanı şu an oyunu bir daha indiriyor güncelleme 30GB'ye çıktı çok garip.

Son düzenleme:
Değişik bir şey oldu ilk defa karşılaştım normalde güncellemede indirirken indirdiği kadar depolama alırdı ama şu an önce depolama ayırdı sanırsam şimdi normal bir şekilde iniyor sorun çözüldü.
Kullandığın depolama birimi eskiyse o da çok sorun yaratıyor, imkanın varsa değiştirmeni tavsiye ederim. Eski bilgisayarım sağolsun, bunu bana çok güzel öğretti.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı