Steam indirme yaparken donuyor

GamiX

Hectopat
Yer
İtalya
Daha fazla  
Merhaba. Biliyorsunuz ki CS:GO'ya büyük güncelleme geldi ve yeni bir operasyon eklendi. Ben de hevesle CS:GO'yu güncellemeye başladım fakat ne yazık ki Steam indirme sırasında 5 saniye boyunca 1.8 MB indirme hızı alırken iken diğer 5 saniye 0 MB almaya başladı. Bu sürekli devam ediyor ve ben oyunu 20 dakikada güncelleyecekken 40 dakilkada güncelliyorum. Ne yapabilirim?

Steam 19.11.2019 22_30_20.png

Merhaba. Biliyorsunuz ki CS:GO'ya büyük güncelleme geldi ve yeni bir operasyon eklendi. Ben de hevesle CS:GO'yu güncellemeye başladım fakat ne yazık ki Steam indirme sırasında 5 saniye boyunca 1.8 MB indirme hızı alırken iken diğer 5 saniye 0 MB almaya başladı. Bu sürekli devam ediyor ve ben oyunu 20 dakikada güncelleyecekken 40 dakilkada güncelliyorum. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 461756
Oyun dosyalarını doğruluyor. Oyun hangi disk üzerinde? Sanırım baya yavaş bu disk. Ondan dolayı böyle oluyor.

Eki Görüntüle 461756
Disk sorunu olduğunu düşünüyorum. Benzer olayı ben de başka bi oyunda yaşadım. Bilgisayarı yeniden başlatınca düzelmişti.

Bilgisayarı yeniden başlattım ve düzeldi. Keşke daha önce yeniden başlatsaydım :(
Yeni güncellemede oyun sonucunu sanki Pugb'ye benzetmişler gibi geldi ama sevdim ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı