Çözüldü Steam İndirmeyi Sürekli Erteliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T-Bad

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Steam'den herhangi bir oyun indirmeye çalıştığımda ilk 10 saniye iniyor. Ondan sonra ise indirmeyi durdurup ''xx.xx''için zamanlandı diyor. Örnek vermek gerekirse Garry Mod oyununu saat 1.31'de başlatıyorum steam indirmeyi durdurup 1.33 gibi bir saate erteliyor. Bunun çözümünü internette bir türlü bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Arkadaşlar sorun çözüldü. Sabit diskim iki part halindeydi C ve D. D diskini silip C ile birleştirdiğimde sorun çözüldü.
Steam'den herhangi bir oyun indirmeye çalıştığımda ilk 10 saniye iniyor. Ondan sonra ise indirmeyi durdurup ''xx.xx''için zamanlandı diyor. Örnek vermek gerekirse Garry Mod oyununu saat 1.31'de başlatıyorum steam indirmeyi durdurup 1.33 gibi bir saate erteliyor. Bunun çözümünü internette bir türlü bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Modem arayüzünden modemi resetle eğer düzelmediyse ayarlardan indirme bölgesini değiştirin.

Arkadaşlar sorun çözüldü. Sabit diskim iki part halindeydi C ve D. D diskini silip C ile birleştirdiğimde sorun çözüldü.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı