Steam kartları nasıl düşürülür?

Hocam pazar yasağı olan kişiler düşürebiliyor mu ?
Pazarda satış yasağın varsa düşürebilirsin. Ama direkt kart yasağın varsa düşürebileceğini sanmıyorum. Ne yasağın var? Satış/alış yasağın varsa düşürebilirsin.

Bu aralar araştırıyorum biraz ama biraz da korku var içimde. Nasıl güvenilir mi bu programlar? Kaç aydır kullanıyorsunuz?
Ben bayağı aylardır kullanıyorum. Programa bilgilerinizi vermiyorsunuz, programdan Steam hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Discord'a YouTube hesabınızı bağlamak gibi.

5$ yatırma olayında bildiğim kadarıyla düşmüyor düşse bile satamazsın. 15 günlük Steam Guard beklemesinde düşürüp 15 gün sonra satabilirsin. Eğer zor olanı yapıp pazar banı yediysen ne düşer ne satarsın.
Pazar banı yiyince sadece satış/alış yasaklanmıyor muydu? Ben kart düşüyor diye biliyorum. Çünkü bir keresinde ben de yemiştim bu banı. 7 gün yemiştim ve kart düşüyordu.

Ben bayağı aylardır kullanıyorum. Programa bilgilerinizi vermiyorsunuz, programdan Steam hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Discord'a YouTube hesabınızı bağlamak gibi.
Idle Master'da öyledir belki ama Idle Daddy(mobil versiyonu)'de bilgileri istiyor. Sizce güvenilir midir?

5$ yatırma olayında bildiğim kadarıyla düşmüyor düşse bile satamazsın. 15 Günlük Steam Guard beklemesinde düşürüp 15 Gün sonra satabilirsin. Eğer zor olanı yapıp Pazar banı yediysen ne düşer ne satarsın.
Yok hocam 5 dolar harcamadım başka bir yasağım falan da yok düşer mi benim hesaba satabilir miyim peki ?

Daha önce 5 dolar harcama yapilmamis hesaplarda kart düsmüyor.

Hangi özellikleri kullanamayacağım?

Sınırlandırılmış kullanıcı durumundaki hesaplar aşağıdaki özelliklerin dâhil olduğu ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere şu özellikleri kullanamazlar:

• Steam Seviyesi (Seviye 0'a sabitlenmiştir) ve koleksiyon kartları kazanmak
  • Steam Topluluk eşyalarını takaslamak (Takas kartları, güçlendirme paketleri, cevherler, vs.)

@Iskenderun hocam ben sadece kütüphanemdeki Steam'deki VAC'lı oyunları kara listeye koydum olmayanları koymadım sorun olur mu mesela bende PUBG yok PUBG koymadım kara listeye.

Olmaz. Ama sen bence koy yine de. Unutursun, eklersin kütüphaneye falan. Ben hepsini ekledim. Hesabıma her oyun ekledigimde kontrol etmeye üşendigim için tüm oyunları kara listeye ekledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı