Steam Kart nasıl düşürülür?

idireus

Picopat
Idle. Diye bir uygulama varmış galiba tam olarak nasıl yapacağız?
Oyun açık durdukça mı kart düşüreceğiz, parayı çekebilecek miyiz ve ne kadar kazanırız ortalama?
Bu soruların cevaplarını yanıtlayabilir misiniz?

Ek olarak eskiden 10+ saat oynadığım oyunun kartları düşmüş müdür? Nasıl onları satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Idle. Diye bir uygulama varmış galiba tam olarak nasıl yapacağız?
Oyun açık durdukça mı kart düşüreceğiz, parayı çekebilecek miyiz ve ne kadar kazanırız ortalama?
Bu soruların cevaplarını yanıtlayabilir misiniz?

Ek olarak eskiden 10+ saat oynadığım oyunun kartları düşmüş müdür? Nasıl onları satabilirim?

Bir oyundan kart düşmesi için en az 2 ya da 3 saatin geçmesi gerekir.

Idle Master extented uygulamasını GitHub'dan indirin.
Oyun açık durdukça kartları düşüreceksiniz ve dikkat etmeniz gereken Valve oyunlarını kara listeye alın ban sebebi olabiliyor ve kart kasarken Steam arkadaşlarınızı rahatsız etmemek adına görünmez moduna alabilirsiniz.
Parayı Steam'den çekemezsiniz ve oyunları indirimde almaya dikkat edin yaklaşık bir oyun başı 60 kuruş-1 TL verin.
Satma kısmı ise profilinizden envantere gelin oradan da pazara koyun.

Kart düşme süreleri oyundan oyuna farklılık gosteriyor. Yabanci forumlarda bazı oyunlarla bu sebepten dalga gecildigini falan okumuştum. Ama %90 ihtimalle 10 saat oynadigin oyununda düşecek kart kalmamıştır veya çoğu düşmüştür.Profile girip, rozetler sekmesinden oyununu bulup ne kadar kart düşürdüğünü görürsün. Free oyunlardan direk kart düşmez bunu da ek olarak belirteyim.
Idle Master'ı anlatırdım ama üşendim bazi arkadaşlar anlatır. Eskiden dolar kuru düşük iken ucuz oyunlari alıp kartlari satip kâr edilebiliyordu şimdi hâla var ama kur guncellenince eskisi kadar kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı