Steam kendi kendine oyun listeme saçma şeyler ekledi

320227

Hectopat
Bugün sleeping dogs ile Steam common redistributable kurmaya başladım. Steam ile ilgili olan kuruldu. Birkaç saat geçti ve Steam kendi kendine Arma 3 server, Half-Life stk, proton vb. adlarla garip garip benimle alakası olmayan bir sürü şeyi kütüphane eklemiş. Bunlar nasıl kaldırılır?Resimlerde ki gibi bir sürü şey var.109 oyun gözüküyor ama benim toplasanız 12 oyunum falan var.Daha bunun gibi bir sürü var.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    12,6 KB · Görüntüleme: 63
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,7 KB · Görüntüleme: 61
Bugün sleeping dogs ile Steam common redistributable kurmaya başladım. Steam ile ilgili olan kuruldu. Birkaç saat geçti ve Steam kendi kendine Arma 3 server, Half-Life stk, proton vb. adlarla garip garip benimle alakası olmayan bir sürü şeyi kütüphane eklemiş. Bunlar nasıl kaldırılır?Resimlerde ki gibi bir sürü şey var.109 oyun gözüküyor ama benim toplasanız 12 oyunum falan var.Daha bunun gibi bir sürü var.
Herhangi birini yüklemeyi denediniz mi? Ben de merak ettim ve ne olduklarını anlayamadım. Sleeping Dogs indiriliyor, umarım bende de böyle şeyler yüklenmez.

Bunlar oyun değil, ilgili oyunlar için multiplayer oynanması için server dosyaları. Durmasında bir zarar yok ama oyunlar bölümüne geçerek gizleyebilirsiniz.
Ok ile gösterdiğim yerden "Oyunlar" seçeneğinin başına tik koyun. Araçlar seçeneğinin başındaki tiki ise kaldırıp deneyin.

Benim oynamadığım oyunların sunucularını kuruyor.Mesela arma 3 dedicated server vb şeyler kurmuş.Acaba neden bunu yapıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı