Steam kendi kendine tanımadığım insanlara arkadaş olarak ekliyor

Nefe

Hectopat
Bilgisayarıma erşimim yok.
Her gün telefondan giriyorum indirim vardır, arkadaşlarımdan mesaj gelmiştir diye her girişimde tanımadığım insanlar sohbet listemde çıkıyor. Kimseye ismimi de vermiyorum çıkan insanlar genellikle Türk oluyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilmiyorsam hesabınızı gizli yaptığınızda arkadaşlarınız olmayan kimse size mesaj atamaz. Başkalarının size mesaj atması Steam'in suçu değil.

Bu arada, bunu yapan arkadaşlarınıza sizin rızanız olmadan eklenen kişilerse yukardaki arkadaşın dediği gibi şifre değiştirin. Bu hesabınızda giriş yapan herkesin atılmasını sağlar.

Bi hellcase'e giriş yapmıştım.
Yanlış bilmiyorsam hesabınızı gizli yaptığınızda arkadaşlarınız olmayan kimse size mesaj atamaz. Başkalarının size mesaj atması Steam'in suçu değil.

Bu arada, bunu arkadaşlarınıza sizin rızanız olmadan eklenen kişilerse yukardaki arkadaşın dediği gibi şifre değiştirin.
Mesaj atmıyorlar arkadaşım oluyorlar ben onların isteklerimi felan görmeden hop diye arkadaş listeme ekleniyor.

Mesaj atmıyorlar arkadaşım oluyorlar ben onların isteklerimi felan görmeden hop diye arkadaş listeme ekleniyor.
Eğer skin siteleri gibi yerlere Steam ile giriş yaptıysanız başkaları girmiş olabilir. Dediğim gibi şifrenizi değiştirin ve Steam Guard'ın aktif olup olmadığına bakmayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı