Steam keyi Türkiye'de kullanmak

NeanCartel

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir İngiliz sitesinden Steam key almak istiyorum ama "Ortadoğu'ya ve Afrika'ya kapalıdır" diyor. Türkiye Steam'a göre Ortadoğu mu Avrupa mı, yani bu key'i aktifleştirebilir miyim kendi Steam'imde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bir İngiliz sitesinden Steam key almak istiyorum ama "Ortadoğu'ya ve Afrika'ya kapalıdır" diyor. Türkiye Steam'a göre Ortadoğu mu Avrupa mı, yani bu key'i aktifleştirebilir miyim kendi Steam'imde?

bu mümkün yanlız hesap detaylarına gelip ülkenizi değiştirmeniz gerekli, size yeni bir ülkeden giriş yapmak vb. bir cümle kurabilir vpn kullanıp değiştirin kesin olsun.

Ürünün linkini paylaşır mısınız ?
bu mümkün yanlız hesap detaylarına gelip ülkenizi değiştirmeniz gerekli, size yeni bir ülkeden giriş yapmak vb. bir cümle kurabilir vpn kullanıp değiştirin kesin olsun.
Böyle bir durumda VPN kullanması gerekir.

Ürünün linkini paylaşır mısınız ?

Böyle bir durumda VPN kullanması gerekir.

Başka türlü mümkün değil, bu arada türkiye WESTERN ASIA olarak geçiyor bilginize.
Bunu yapmak yasak hesabın ceza almasına sebep olabilir ama yapıp ceza almayan da gördüm.

Ben çoğu zaman bakiye değişimleri için yapıyorum :) böyle bir risk 10 milyarda bir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı