Steam kış indirimlerinde almayı düşündüğünüz oyunlar

Steamden oyun alma devri bitti benim için. İndirimli diye aldığınız oyunlar eski fiyatından pahalı. Steam fanı olmaya gerek yok.

Böyle bir şey sorulmamış başlıkta? Pahalı falanda değil yanlış bilgide vermişsin. Eski fiyatları normal fiyatından fazlasıyla ucuzdu şimdiki fiyatları da ya normal fiyatında yada yine daha ucuz. Steam bölgesel fiyatlandırma yaptı diye gerçek fiyatları eski olanlar olmuyor. Yani eskiden 60 dolar oyun şuanda ya 60 dolar yada 40-60 arası bir fiyatta.

Elden Ring. Dolara geçmeden önce 1000TL'ye almıştım fakat firma mena uyguladığı için indirim olduğunda 700TL civarına düşüyor diye iade ettim. Bugüne kadar yaz ve kış indirimlerinde indirime girmiş oyun. Bu sefer girmezse harbici kahrolurum.

Resident evil 4 remake 670 tl bandını hak ediyor mu arkadaşlar ?
Epic dahil olmak üzere 2 oyun alacağım, hangilerini önerirsiniz ?
Oyunlar : TLOU 1, Spiderman Remastered, Alan Wake 2, Resident evil 4 remake(steam), fc 24
Sizce hangi ikisi ?

Böyle bir şey sorulmamış başlıkta? Pahalı falanda değil yanlış bilgide vermişsin. Eski fiyatları normal fiyatından fazlasıyla ucuzdu şimdiki fiyatları da ya normal fiyatında yada yine daha ucuz. Steam bölgesel fiyatlandırma yaptı diye gerçek fiyatları eski olanlar olmuyor. Yani eskiden 60 dolar oyun şuanda ya 60 dolar yada 40-60 arası bir fiyatta.
Kesinlikle.

Elden Ring. Dolara geçmeden önce 1000TL'ye almıştım fakat firma mena uyguladığı için indirim olduğunda 700TL civarına düşüyor diye iade ettim. Bugüne kadar yaz ve kış indirimlerinde indirime girmiş oyun. Bu sefer girmezse harbici kahrolurum.
Umarım bu sefer de düşer, ben şimdilik vazgeçtim o kadar zor bir oyunu oynayabileceğimden emin olamadığım için :/ Onun yerine Dave the Diver + Sifu aldım, belki daha ileri bir indirim döneminde Elden Ring almayı düşünebilirim ancak sabrımın sınırlarını sonuna kadar zorlayacak bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Belki GTA V alabilirim.

Haftaya Perşembe günü Steam kış indirimleri akşam 9'da başlayacak, hangi oyunları alacağınıza karar vermişsinizdir umarım. Kış indirimleri öncesinde birbirimize fikir olması açısından hangi oyunları almayı düşündüğünüzü yazarsanız güzel olur.

Ben %25 ya da daha fazla indirim alırsa Elden Ring almayı düşünüyorum, sizin almak istediğiniz oyunlar neler? Elden Ring oynamış olanlar Elden Ring hakkında yorumlarını paylaşırsa sevinirim.
Elden Ring almayı ben de düşünüyorum. Umarım mena fiyatına oyunu sattıkları gibi, indirimi %34 değil de %50 yaparlar.

Geri
Yukarı