Steam kış indirimlerinde oyun önerisi

Assassin's Creed 4, Syndicate, Origins, odyses. God of War, RDR 2, Days Gone, The Long Dark, Witcher 2 ve 3, Batman Serisi, Cities Skylines, C2077 ve Crysis Serisi :) Aklıma gelen bunlar. Bazılar başyapıt sayılabilecek (Witcher <3) seviye de mutlaka oyun oynama imkanı olanların oynaması gerektiğini düşündüm seriler.

Heavy Rain, Detroit, Kena, Disco Elysium, CARRION, Hades, Spiritfarer, Overcooked 2, Nioh, Ori: The Collection, Yuppie Psycho, ULTRAKILL, The Last Campfire, Batman: Arkham Collection alınabilir.

RDR 2, Insurgency Sandstorm, Rainbow Six Siege, Ghost Recon Wildlands + Tüm DLC’ler. Aklıma çok gelmiyor. Ya da direk temizinden MW22 alabilirsiniz.

1000 TL'ye oyun alsaydım bunları satın alırdım, elbette almadan önce de Steam/Epic Games üzerinden araştırmanı öneririm. Heavy Rain ve Detroit harici bütün oyunları oynayıp bitirdim ve ne kadar kötü görünse bile oynamanı tavsiye ederim.

Hikaye ağırlıklı oyun
Heavy Rain
Detroit Become Human

Açık dünya
Red Dead Redemption 2
Cyberpunk 2077

Süper kahraman oyunu
Batman Arkham serisi

Hayatta kalma hikayeli oyun (gerilim)
Metro serisi

Pixel hikayeli veya kaliteli oyunlar
Undertale
Katana Zero
Hotline Miami
Hollow Knight

Hack'n Slash
Devil May Cry 3-4-5

Gizlilik
Dishonored 1-2
Mark of the Ninja Remastered

Korku-Gerilim
Cry of Fear
Resident Evil 4-7 ve Resident Evil Remastered 2
The Evil Within 1-2
Hellblade: Senua's Sacrifice

Heavy Rain, Detroit, Kena, Disco Elysium, CARRION, Hades, Spiritfarer, Overcooked 2, Nioh, Ori: The Collection, Yuppie Psycho, ULTRAKILL, The Last Campfire, Batman: Arkham Collection alınabilir.
Heavy Rain ve Detroit Become Human en başta alacaklarım arasında. Bunların dışında Kena ilgimi çekti, onu da muhtemelen alacağım.

1000 TL'ye oyun alsaydım bunları satın alırdım, elbette almadan önce de Steam/Epic Games üzerinden araştırmanı öneririm. Heavy Rain ve Detroit harici bütün oyunları oynayıp bitirdim ve ne kadar kötü görünse bile oynamanı tavsiye ederim.

Hikaye ağırlıklı oyun
Heavy Rain
Detroit Become Human

Açık dünya
Red Dead Redemption 2
Cyberpunk 2077

Süper kahraman oyunu
Batman Arkham serisi

Hayatta kalma hikayeli oyun (gerilim)
Metro serisi

Pixel hikayeli veya kaliteli oyunlar
Undertale
Katana Zero
Hotline Miami
Hollow Knight

Hack'n Slash
Devil May Cry 3-4-5

Gizlilik
Dishonored 1-2
Mark of the Ninja Remastered

Korku-Gerilim
Cry of Fear
Resident Evil 4-7 ve Resident Evil Remastered 2
The Evil Within 1-2
Hellblade: Senua's Sacrifice
Zombili oyunları hiç sevmiyorum :(

RDR 2, Insurgency Sandstorm, Rainbow Six Siege, Ghost Recon Wildlands + Tüm DLC’ler. Aklıma çok gelmiyor. Ya da direk temizinden MW22 alabilirsiniz.
Bu MW22'deki çok oyunculu modu Warzone'dan ayrı değil mi?

Heavy Rain ve Detroit Become Human en başta alacaklarım arasında. Bunların dışında Kena ilgimi çekti, onu da muhtemelen alacağım.
İlk çıktığında indirimle 45TL'ye satılmıştı. Konusunu açmıştım direkt. Büyük ihtimal bir hata vardı. Şu an da indirimle maksimum 100TL'ye düşüyor. Değer mi size kalmış, özellikle grafikleri baya hoş.

Yeni konular

Geri
Yukarı