Steam kış indirimlerinde oyun önerisi

Sinope_57

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem 13 dolar Max 2 dolar ekleyebilirim.
Kendi almak istediğim oyun şu anda HOI4'ün starter packi fakat gelen önerilere göre değiştirebilirim(8.99 dolar)
Witcher 3 oynamadan 1,2 oynanmalı mı?
Buna göre de Witcher trilogy alabilirim.
Not: Witcher 3 Complete var) oyun önerisi ise popüler oyunlardan GTA 5, RDR2, ETS 2 var ona göre öneride bulunursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi almak istediğim oyun şu anda HOI4'ün starter packi fakat gelen önerilere göre değiştirebilirim(8.99 dolar)
Not: Witcher 3 Complete var) oyun önerisi ise popüler oyunlardan GTA 5, RDR2, ETS 2 var ona göre öneride bulunursanız sevinirim.
Witcher trilogy kesinlikle alınır, onun dışında car for sale, desperados 3, devil may cry 5, thief simulator, hotline miami, sleeping dogs bir de valve oyunlarına bakabilirsiniz. 13 dolara birden çok oyun alınabilecek fiyatlardan attım eğer bir tane ama büyük bir şey olsun istiyorsanız başka yazabilirim ona.

Witcher trilogy kesinlikle alınır, onun dışında car for sale, desperados 3, devil may cry 5, thief simulator, hotline miami, sleeping dogs bir de valve oyunlarına bakabilirsiniz. 13 dolara birden çok oyun alınabilecek fiyatlardan attım eğer bir tane ama büyük bir şey olsun istiyorsanız başka yazabilirim ona.
Hocam thief da var hotline miami yi de düşünüyorum sen bana bir tane büyük söylersen ona bakayım

Hitman absolotion 2.5 dolar bir bakım hocam.

Hocam thief da var hotline miami yi de düşünüyorum sen bana bir tane büyük söylersen ona bakayım
Battlefield oyunları, assassin's creed valhalla, need for speed oyunları, skyrim, doom eternal, mass effect legendary, fallout oyunları, days gone, horizon zero dawn, metro exodus, far cry oyunları, deep rock galactic, batman oyunları, resident evil oyunları ve jedi fallen order.

Battlefield oyunları, Assassin's Creed Valhalla, Need for Speed oyunları, Skyrim, Doom Eternal, Mass Effect legendary, Fallout oyunları, Days Gone, Horizon Zero Dawn, Metro Exodus, Far Cry oyunları, Deep rock galactic, Batman oyunları, Resident Evil oyunları ve Jedi Fallen Order.

Hocam bunların hepsi Epic de daha ucuz değil mi (Epic'te olanların)

Lınabilecek bütün oyunları attım ben, sadece Steam oyunları arasındansa benim tavsiyem Devil May Cry 5, Witcher trilogy ve Deep rock galactic arasından seçmeniz.

Hocam Deep rock var Witcher 3 var 1,2 alınır mı? Değer mi hiçbir fikrim yok metro içinse gerilim pek sevdiğim bir tür değil Batman serisi nasıl sizce ve Witcher trilogy alınır mı?
Nfs ise ben de payback ve most wanted var başka hangi nfs oyununu önerirsin?

Hocam Deep rock var Witcher 3 var 1,2 alınır mı? Değer mi hiçbir fikrim yok metro içinse gerilim pek sevdiğim bir tür değil Batman serisi nasıl sizce ve Witcher trilogy alınır mı?

Metro seversin diye düşünüyorum Witcher 1-2 çok sevmedim ama forumda çok seven arkadaşlar da var tamamen zevk meselesi.

Witcher 3 varsa 1 ve 2'yi oynamadan başlamayın bence, tek sorun grafikleri çok eski duruyor benim gibi eski grafik sevmiyorsanız almamanız daha mantıklı olabilir. Metro'yu ben de gerilim sevmediğim için almadım ama ucuz fiyata büyük oyun için alınabilir, Batman'e gelince ne kadar sevdiğimi profilime bakıp anlayabilirsiniz 😃 objektif olamayacağım bu konuda, güç fantezisi türünün en iyi örneği bence Batman oyunları. Daha önce Batman ile ilgili 2-3 içerik de tükettiyseniz (temellerine hakimseniz) 3-4 ay götürür Batman oyunları, hakim değilseniz de oyun size temel Batman dinamiklerini her bir karakterle karşılaştığınızda anlatıyor, mesela ilk oyunda ilk olarak Victor Zsasz ile karşılaşıyorsunuz, zaten çok bilinen bir karakter değil, direkt menüye gidip hayat hikayesini, Batman ile ilişkisini önceden işlediği suçları ve hatta psikologla konuşmlarını 5 kaset halinde bulup dinleyebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı