Steam kış indirimlerinde oyun önerisi

@dksişm, ingilizcen varsa en serverinde oynayabilirsin. TR'ye göre kat kat daha iyidir, sarıyor.

İngilizcem var, TR serveri öneriniz için teşekkür ederim fakat bir yandan da güldürdü :D Oyunlarda Türklerden toxic tek kitle Ruslardır herhalde, bizimkiler ile Ruslar kapışıyor. Türk serveri oynayan varsa cidden saygılar, onların sabrından birazcık da ben istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ENSLAVED: Odyssey to the West Premium Edition
Elder Scrolls 3 ve 4
Life is Strange serisi
Hearts of Iron IV
Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
Wolfenstein: The Two Pack
Hard Reset Redux
Van Helsing serisinin bütün oyunlarını
Beyond: Two Souls ve Heavy Rain
FEAR Complete Pack
Brothers - A Tale of Two Sons
Disco Elysium - The Final Cut
Grim Dawn
Bayonetta
Brutal Legend
Gothic Complete Pack
Batman Arkham Knight
Blackguards serisi
The Witcher Adventure Game
Psychonauts
Gujian 2 ve 3 (Özellikle 3. oyununu şiddetle öneririm)
Spec Ops the Line
The Incredible Adventures of Van Helsing Anthology (Serinin bütün oyunları + DLC'leriyle 10 TL'ye düşüyor resmen bedava)
Hellblade: Senua's Sacrifice
FH4 Ultimate
Max Payne Bundle

Steam Community :: 10Tacle Ekleyebilirsin bu arada Elden Ring çıktığında fight club kurarız.
Bu arada aklıma geldide sormak istedim hocam siz Elden Ring'i 300 tl iken mi aldınız 500'e zamlandıktan sonra mı? Ben şanslı kesimdeydim 300'ken kaptım. Eğer siz 300'ken alamadıysanız en içten geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum :D.

Nasıl yaptınız hocam? Glith falanmı keşfettiniz yoksa :D.
Yok hocam bi uygulama vardı geçenlerde forumda baya döndü şuan adını unuttum ordan 100 tl bakiye alınca 100 tl iadesi geliyodu kartınıza. Ayın 17 sinde mi ne gelicek geri iade.
Yok hocam bi uygulama vardı geçenlerde forumda baya döndü şuan adını unuttum ordan 100 tl bakiye alınca 100 tl iadesi geliyodu kartınıza. Ayın 17 sinde mi ne gelicek geri iade.
Yani kısaca 300 TL iken aldım.

Geri
Yukarı