Steam koleksiyon kartları en iyi nasıl değerlendirilir?

Benim ilk önceliğim kartları satıp bakiye yaratmaktı ama pek getirisi olduğunu göremedim 1 kart için 10 kuruştan bahsediliyordu böyle gidecekse elde tutarım daha iyi diye düşündüm lakin 1 kartın aynısından 3 tane olanlar var.

Daha iyi miktara satabilmenin yolu varsa tüyolarınızı alayım. 🙂
Beklemek yerine 2-3 kuruş üstüne koyup satılmasını bekleyebilirsin. Ona beklemek demeyelim de takip etmezsin yani fiyatı gelince satılır.

Bu arada 10-20 kuruş diye küçümseme.

bedava-steam-oyun-kodu-kazanma-rehberi-envanter-new.png

Her kart 10 kuruş değil tabi. Mesela Miss Neko diye bir hentai oyunu var her bir kartını 60-70 kuruşa sattım ve çok hızlı gitti. Kart düşüren hentai oyunlarını indirimden 1 liraya alıp kartlarını satarak 3-4 lira kar elde edebilirsin.

50 kuruş olması iyiymiş de böyle hentai oyunun satılması için hile gibi geldi. 😃
Kartları karlı olan oyunlar listesi var mı?

Beklemek yerine 2-3 kuruş üstüne koyup satılmasını bekleyebilirsin. Ona beklemek demeyelim de takip etmezsin yani fiyatı gelince satılır.

Bu arada 10-20 kuruş diye küçümseme.

Sürekli oyunlar alıp kartlarını satabiliyorsan o miktarları elbette küçümsememek lazım. Benim fazla bütçem yok en fazla 3-5 oyun alabilirim. Şuan halihazırda 110 düşürülmüş kart var bunları en iyi şekilde değerlenmenin yollarını arıyorum.

50 kuruş olması iyiymiş de böyle hentai oyunun satılması için hile gibi geldi. 😃
Kartları karlı olan oyunlar listesi var mı?

Sürekli oyunlar alıp kartlarını satabiliyorsan o miktarları elbette küçümsememek lazım. Benim fazla bütçem yok en fazla 3-5 oyun alabilirim. Şuan halihazırda 110 düşürülmüş kart var bunları en iyi şekilde değerlenmenin yollarını arıyorum.
Bedava oyunları takip ediyorum sadece. Çok fazla oyun satın aldığım söylenemez 🙂 Steam kart takas siteleri var. Ama kâra geçmek için karşı tarafın fazla verdiği (overpay) şekilde takas yapmak gerekiyor diye biliyorum. Uğraştırıcı olduğunu düşündüğüm için pek araştırmamıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı