Steam "Kredi Kartı Bilgileriniz Şirketiniz Tarafından Reddedildi" Hatası

Sıkıntı da burada. Steam hesabınızda 1.50 kuruş var ve ininal kartınızda 8 tl. Ama oyun 9.75 tl.
ininal
Üstteki siteden nasıl ve nerelerde bakiye yükleyebileceğini öğrenebilirsin.
Param tam yetiyor, hatta 10 20 kuruş fazla. Yarın direk cüzdanıma 10 tl yatırmayı deneyeceğim. Eğer olmazsa arkadaşımdan hediye isteyeceğim.
Site adresi Epin Evreni canlı desteğe felan konu hakkında yazarsanız, bilgi verir size.
Hemen bakıyorum. Tavsiyen için Teşekkür ederim.

Hocam eğer paranız tam yettiği halde bu hatayı alıyorsanız Hesap Detaylarına girip oradan bir şey yapmanız gerekiyor tam olarak neydi hatırlamıyorum. Sanırım Satın Alma Geçmişine girmeniz gerekiyordu. Ordan iptal edebilmeniz lazım bir bakar mısınız ?

Hocam eğer paranız tam yettiği halde bu hatayı alıyorsanız Hesap Detaylarına girip oradan bir şey yapmanız gerekiyor tam olarak neydi hatırlamıyorum. Sanırım Satın Alma Geçmişine girmeniz gerekiyordu. Ordan iptal edebilmeniz lazım bir bakar mısınız ?
Tamam, Yarın ilk işim ona bakmak. Mobil veri ile steam a girilmiyor, maalesef.
Rica ederim dostum umarım işine yarar.
Şimdi girdim, gerçekten iyi hizmet veriyorlar. Belki direk ordan almayı düşünebilirim. Tekrar teşekkür ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı