Steam kütüphaneden araç silme

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
Bu oyun nerden geldi bilmiyorum ama oyun değil de araç olduğu için bir türlü kaldıramıyorum. Kaldırma isteğim ise başarımlarından dolayı. Başarımı yapılmıyor. Başarımları %100 yapıyorum. O yüzden. Bu oyun gelince 99 oldu. Hiç bir kaldırma yolu yok mudur?
1592668228380.png

1592668284006.png

Bu oyun nerden geldi bilmiyorum ama oyun değil de araç olduğu için bir türlü kaldıramıyorum. Kaldırma isteğim ise başarımlarından dolayı. Başarımı yapılmıyor. Başarımları %100 yapıyorum. O yüzden. Bu oyun gelince 99 oldu. Hiç bir kaldırma yolu yok mudur?
Eki Görüntüle 596575
Eki Görüntüle 596576
Dostum, şaka yapıyor olmalısın :D. Aldığın Just Cause 2 isimli oyunu aldığında online oynamak için açman gereken yazılım. (Multiplayer mod). Yani oyunu aldığında veriliyor zaten :D

Muhtemelen bir arkadaşın sahip ve Aile Paylaşımı açıksa bu sebepten kütüphaneleriniz birleşmiş. Kayıtlarda 3.5 saat oynamış gözüküyorsun. Aile Paylaşımı açıksa paylaşan arkadaş oynamıştır. Aile Paylaşımı'nı kapatarak kütüphanenden yok edebilirsin.

Muhtemelen bir arkadaşın sahip ve Aile Paylaşımı açıksa bu sebepten kütüphaneleriniz birleşmiş. Kayıtlarda 3.5 saat oynamış gözüküyorsun. Aile Paylaşımı açıksa paylaşan arkadaş oynamıştır. Aile Paylaşımı'nı kapatarak kütüphanenden yok edebilirsin.
aile paylaşımım yok. 3.5saati sırf başarımları elle yapmak için girdim. bişey olmadı. nerden bulaştı kütüphaneme hiçbi fikrim yok.

Bu oyun nereden geldi bilmiyorum ama oyun değil de araç olduğu için bir türlü kaldıramıyorum. Kaldırma isteğim ise başarımlarından dolayı. Başarımı yapılmıyor. Başarımları %100 yapıyorum. O yüzden. Bu oyun gelince 99 oldu. Hiçbir kaldırma yolu yok mudur?
Eki Görüntüle 596575
Eki Görüntüle 596576

Bende de var onlardan kaldırmana gerek yok alan kaplamıyorlar.

Geri
Yukarı