Steam kullanıcı adı hiçbir şekilde değişmez mi?

Bende de ona benzer bir isim var ama ne yapalım artık kurtulamayacağız gibi görünüyor :D
En kötüsü birisinin yanında şifreyi girmen gerektiğinde orada kocaman yazması. Lütfen görmesin diye dua ederken hızlı yazmaya çalışmak ve şifreyi yanlış yazmak. Çok kötü bir durum. 😄

Steam'e yazdım bana destek ekibi şu mesajı yolladı,

Merhaba,

Şu an için Steam hesap adları değiştirilememektedir. Ekibimiz bu durumun bazı kullanıcılar için ideal olmadığının farkındadır ve gelecekte hesap adlarının güncellenmesi için bir araç eklemeleri mümkündür.

Bu gerçekleşene kadar takma adınızı/profil adınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Steam hesap adınız diğer kullanıcılara gösterilmez ve hesabınızı bulmak için kullanılamaz.

Bir oyunda veya Steam Topluluğunda gösterilen adı değiştirmek için şunları yapın:

1. Steam profil sayfanıza gidin ve sayfanın sağ tarafında yer alan "Profili Düzenle" butonuna basın. Ayrıca bu sayfaya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  2. "Profil Adı" başlıklı kutuya yeni adınızı girin ve sayfanın en altında yer alan bölüme giderek değişikliklerinizi kaydedin.

Steam Support
Alex

Gelecekte böyle birşeyin olabileceğini söylüyor. Altı çizili yere bakın.
Bence bu özellik gelmeli geç bile kalındı!
Steam'e bununla ilgili güncelleme getirmelerini söyledim ileride söz konusu olabileceğini söylediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı