Steam Lost Ark indirmesi sıfırlandı

Lawien

Hectopat
Oyunu indirdim, yaklaşık 58 GB indi. Sonra indirme birden durdu ve tekrar 60 GB indirmeye başladı ben de sinirlenip indirmeyi iptal ettim. Sonra Steam dosyalarına baktığımda downloading klasöründe 60 GB yüklendiğini gördüm. O sinirle dosyaları da sildim. Tekrar indireceğim ama yine aynı şey olmasından korkuyorum. Nasıl çözeceğiz bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam keşke iptal edip silmeden önce açsaydınız konuyu. 58 ile 60 farklı olduğu için yüksek ihtimalle kurulum işlemini yapıyordu. Tekrar aynı şey olacaktır ve disk hızınıza bağlı olarak daha az bir süre alacaktır.

Oyun 72GB. 60GB gibi bir indirmesi var ama 58 GB da tekrar durup tekrar indirmeye başladı. Şu an tekrar indiriyorum 58.4 GB indirme gözüküyor. Ama ilk seferinde bunun 60GB olduğuna yemin edebilim.
Olan oldu artık. Zaten 1 saat sürüyor inmesi.

Oyun 72 GB. 60GB gibi bir indirmesi var ama 58 GB da tekrar durup tekrar indirmeye başladı. Şu an tekrar indiriyorum 58.4 GB indirme gözüküyor. Ama ilk seferinde bunun 60GB olduğuna yemin edebilirim.
Olan oldu artık. Zaten 1 saat sürüyor inmesi.

O zaman güncelleme gelmiş olabilir. Yüksek ihtimalle yüksek hızda ilerleyecekti.

Download bölümünden alıp commona aktarsaydın çalışır mıydı acaba? Aynı sorun bendede var Download bölümünde 72 gb lık indirmeyi tamamlamış ancak commonda falan yok oynun dosyalarını 0 olarak görüyor ve tekrar indirmemi istiyor nasıl çözebilirim bunu

Son düzenleme:
Download bölümünden alıp commona aktarsaydın çalışır mıydı acaba? Aynı sorun bende de var Download bölümünde 72 GB'lık indirmeyi tamamlamış ancak commonda falan yok oynun dosyalarını 0 olarak görüyor ve tekrar indirmemi istiyor nasıl çözebilirim bunu

Tamamen silip baştan yükledim hiçbir sıkıntı olmadan yüklendi. Sende öyle yap.

Arkadaşlar bu oyunu Steam de oynamaya başla dediğimde yapılandırılıyor gibi bir pencere anlık çıkıyor 1 saniye sürmeden kapanıyor. Kütüphaneye baktığımda ise oyun görünmüyor indirme de başlamıyor. Bir başka arkadaş da aynı soruyu sormuş ama çözebildimi bilmiyorum cevap yazmamış. Bu konuda bilgisi olan varmı

Geri
Yukarı