Çözüldü Steam mevsimsel rozet almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lilit

Hectopat
Yer
Karayipler
Bu rozeti satın aldığımda direkt 40 seviye mi oluyorum nasıl işliyor bilen var mı?

Screenshot_1.png

Çözüm
O şekilde aldığında Rozet 40 seviye oluyor, sen değil. 1 mevsimsel rozet 100 exp veriyor, 40 seviye bir rozet toplam 4.000 exp verir. Senin de seviye atlamak için ne kadar exp ihtiyacın varsa profil seviyen ona göre artar.
Örneğin 2 seviyesiniz 40 seviye ekleyince(Bu rozeti satın alınca) 42 oluyorsunuz. Bu rozeti satın almak içinde oyun satın alınca belli bir puan veriyor. Biriktirince alabiliyorsunuz onla uğraşmak istemiyorum derseniz de Steam puanı satanlar var. (Puanı sizin hesabınıza ödül olarak atıyorlar puana dönüşüyor)
Üsteeki ilk cümlem yanlışmış diğerleri doğru diye biliyorum.

O şekilde aldığında rozet 40 seviye oluyor, sen değil. 1 mevsimsel rozet 100 exp veriyor, 40 seviye bir rozet toplam 4.000 exp verir. Senin de seviye atlamak için ne kadar exp ihtiyacın varsa profil seviyen ona göre artar.

Teşekkürler bilgi için ama değmez daha ekonomik seviye atlarım 40 bin puan istiyor.

Örneğin 2 seviyesiniz 40 seviye ekleyince(bu rozeti satın alınca) 42 oluyorsunuz. Bu rozeti satın almak içinde oyun satın alınca belli bir puan veriyor. Biriktirince alabiliyorsunuz onunla uğraşmak istemiyorum derseniz de Steam puanı satanlar var. (puanı sizin hesabınıza ödül olarak atıyorlar PUA'na dönüşüyor)
Üsteeki ilk cümlem yanlışmış diğerleri doğru diye biliyorum.

Puan satanlara nereden ulaşabilirim ilk defa duydum.

40 seviye olmuyorsun. Rozetin seviyesi 40 oluyor. Oyun rozetlerinde parlak olmayanların 5 seviyesi olması gibi.

Teşekkürler.

Onu bilmiyorum bana da kuzenim demişti.
Eki Görüntüle 1604366
Mantıken şöyle yapıyorlar böyle satıcı size ödül gibisinden bir şey gönderiyor ve Steam puanına sahip oluyorsunuz diye biliyorum. 5-6 seviye arasındaydı 13 seviye olmuştu.

Evet zaten bu taktiği ben kendi hesabıma uyguluyorum hem profilde hediye görünüyor resimdeki gibi hem de puan geliyor ama sadece profil görseli için yapmıştım puan kasmak için ana hesaptan direkt satın almak mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı