Steam modundan trojan yemek

furkan_yilmaz2

Zeptopat
Merhabalar arkadaşlar. Bilgisayarımın yavaşladığını fark edince Malwarebytes indirip taratmaya karar verdim. Sonuçta ne var ne yoksa tarıyor herkes öyle diyor. Tam tarama yaptım ve bilgisayarımda 3 tane crack oyun olmasına rağmen Steam'den People Playground için yüklediğim Mod'dan trojan yediğimi fark ettim şaka gibi. Siz siz olun Steam'den mod indirirken dikkatli olun. İyi günler.

Not: Virüs taramasından sonra trojanı silince bilgisayarım hızlanmaya başladı.

Dosya Ekleri

• IMG20240104173013.jpg
    IMG20240104173013.jpg
    318,3 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımın yavaşladığını fark edince Malwarebytes indirip taratmaya karar verdim. Sonuçta ne var ne yoksa tarıyor herkes öyle diyor. Tam tarama yaptım ve bilgisayarımda 3 tane crack oyun olmasına rağmen Steam'den People Playground için yüklediğim Mod'dan trojan yediğimi fark ettim şaka gibi. Siz siz olun Steam'den mod indirirken dikkatli olun. İyi günler.

Steam'de bu konu hakkında talep oluşturdunuz mu?

Steam'de mod indirirken indireceğiniz modun indirme sayısına dikkat edin ve indirme sayısı fazla olan modları indirin. Bu şekilde denk geldiklerinizi de raporlayın Steam'e.

Hocam bir de şu ekranı temizleyin bizim için :D

Merhabalar arkadaşlar. Bilgisayarımın yavaşladığını fark edince Malwarebytes indirip taratmaya karar verdim. Sonuçta ne var ne yoksa tarıyor herkes öyle diyor. Tam tarama yaptım ve bilgisayarımda 3 tane crack oyun olmasına rağmen Steam'den People Playground için yüklediğim Mod'dan trojan yediğimi fark ettim şaka gibi. Siz siz olun Steam'den mod indirirken dikkatli olun. İyi günler.

Hocam yavaşlamayı tam olarak nasıl anlıyorsunuz? Sanki benim de bilgisayarım yavaşmış gibi geliyor bana da.

Hocam yavaşlamayı tam olarak nasıl anlıyorsunuz? Sanki benim de bilgisayarım yavaşmış gibi geliyor bana da.
hocam oyun oynarken yavaşlama hissi geliyordu bana önce kasanın içini temizledim ama çokta fark etmedi sonra taratmaya karar verdim trojanı buldu ve ondan sonra hızlandı

İlk defa böyle bir şey gördüm. Steamden modu şikayet etmen lazım.
ettim hocam inş insanlar daha bulaşmazlar buna

Steam'de bu konu hakkında talep oluşturdunuz mu?
oluşturdum hocam ama herkes false positive diye yutturmaya çalışıyor 😁

hocam oyun oynarken yavaşlama hissi geliyordu bana önce kasanın içini temizledim ama çokta fark etmedi sonra taratmaya karar verdim trojanı buldu ve ondan sonra hızlandı

ettim hocam inş insanlar daha bulaşmazlar buna

oluşturdum hocam ama herkes false positive diye yutturmaya çalışıyor 😁
Hocam mod ismini söyler misiniz? Bir arkadaşım oynuyor oda yemesin.

Steam'de mod indirirken indireceğiniz modun indirme sayısına dikkat edin ve indirme sayısı fazla olan modları indirin. Bu şekilde denk geldiklerinizi de raporlayın Steam'e.

Hocam bir de şu ekranı temizleyin bizim için :D
JIAKASKASJAKSAK 😁 tamamdır hocam sağolun

Hocam mod ismini söyler misiniz? Bir arkadaşım oynuyor oda yemesin.
Colourable Wires

Yeni konular

Geri
Yukarı