Steam nedir?

Cr Oyuncusu

Decapat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar diliyorum hepinize. Technopat'ta Steam diye bir konular açılıyor nedir bu Steam bildiğime göre oyun satışı yapan bir yer ama siz bilgilendirirseniz sevinirim. Mesela oyun falan alsak masaüstünemi iniyor, illada uygulamayı açıpmı oynamak lazım bir de fiyatlar nasıl?

Dalga geçmeyin böyle şeyleri pek bilmemde.(genelde PC için oyun alışverişlerimi Hepsiburada Trendyol gibi sitelerden dijital olarak yaparım )

Hepsiburada'dan dijital oyun alıp nasıl açıyorsunuz çözemedim. Her oyunun kendi platformuda yok ki çoğu Steam kodu satıyor.

Dostum ornegin GTA 5 Hepsiburada'dan almistim sana kod geliyor oyle indiriyorsun.

İnternete erişimin olup az çok oyun oynayan birinin Steam'den haberi olmaması için yer altında falan yaşaması gerek. Azıcık araştırıp ne olduğuna bakmak yerine bu şekilde bir konu açarsan tabii ki dalga yapanlar olur. Kimsenin seni rencide etmek gibi bir amacı yok.

Aynen kanka ben yer altinda yasadim sen nerede yasadin uzayda mi?

İnternete erişimin olup az çok oyun oynayan birinin Steam'den haberi olmaması için yer altında falan yaşaması gerek. Azıcık araştırıp ne olduğuna bakmak yerine bu şekilde bir konu açarsan tabii ki dalga yapanlar olur. Kimsenin seni rencide etmek gibi bir amacı yok.

Bence insanlarla dalga gecmek yerine ilk once kendi halinize bakin sizinde illa bilmediginiz seyler var.

Hepsiburada'dan dijital oyun alıp nasıl açıyorsunuz çözemedim. Her oyunun kendi platformuda yok ki çoğu Steam kodu satıyor.

Asil siz magarada yasamissiniz ornek veriyorum Hepsiburada'dan 200 TL'ye GTA 5 aldim 1 saat sonra kod gonderiyorlar rocskstar in resmi sitesine girip kodu yazdinmi oyunu indirip oynayabiliyorsun.

Son düzenleme:
Dostum ornegin GTA 5 Hepsiburada'dan almistim sana kod geliyor oyle indiriyorsun.

Bence insanlarla dalga gecmek yerine ilk once kendi halinize bakin sizinde illa bilmediginiz seyler var.

Asil siz magarada yasamissiniz ornek veriyorum Hepsiburada'dan 200 TL'ye GTA 5 aldim 1 saat sonra kod gonderiyorlar rocskstar in resmi sitesine girip kodu yazdinmi oyunu indirip oynayabiliyorsun.

Bende Steam ile 3yıl önce tanıştım ondan dolayı şu an senin ne yaşadığını biliyorum ama Steam'ı indir biraz öğrendikten sonra indirimlerden her şeyi daha ucuz olduğunu göreceksin. Şu an Steam de GTA 5 %25 indirimde mesela ve 156TL büyük indirimlerden daha fazla değişebiliyor diyeceklerim bu kadar iyi günler.

Bende Steam ile 3yıl önce tanıştım ondan dolayı şu an senin ne yaşadığını biliyorum ama Steam'ı indir biraz öğrendikten sonra indirimlerden her şeyi daha ucuz olduğunu göreceksin. Şu an Steam de GTA 5 %25 indirimde mesela ve 156TL büyük indirimlerden daha fazla değişebiliyor diyeceklerim bu kadar iyi günler.

Peki oyun indirimlerinden haberdar olabiliyor muyuz iyi gunler.

Stum ornegin GTA 5 Hepsiburada'dan almistim sana kod geliyor oyle indiriyorsun.

Asil siz magarada yasamissiniz ornek veriyorum Hepsiburada'dan 200 TL'ye GTA 5 aldim 1 saat sonra kod gonderiyorlar rocskstar in resmi sitesine girip kodu yazdinmi oyunu indirip oynayabiliyors

Asil siz magarada yasamissiniz ornek veriyorum Hepsiburada'dan 200 TL'ye GTA 5 aldim 1 saat sonra kod gonderiyorlar rocskstar in resmi sitesine girip kodu yazdinmi oyunu indirip

Teknolojiden bu kadar uzaksan diyebileceğim bir şey yok ama Steam'i oyunlardan anlamayan babam bile bildiği için bu lafları yemeniz normaldir oyun satış piyasasının tekeli gibi bir şey Steam şimdi yeni yeni şeyler çıkıyir ama hiçbiri Steam kadar iyi değiller sürekli indirim olur oyunculuğun merkezidir bahsettiğin Hepsiburada kodlarına filanda fazla para verirsin Steam'de indirimde 80 liraya GTA alabilirsin Steam 0'dan girerken uzak bir uygulama gibi gorunebilir ama sirtini yasliyacagin ana oyunlarini alacagin ana yer burasi olmalı ayni zamanda oyunculuğa yeni giriyorsan YouTube'da
Dost Kayaoğlu
Multiplayer
Enis Kirazoğlu
Orhun kayaalp
Tunca Aslan
Bu kanallarada göz atabilirsin
Neyse Epic daha iyi diyenler gelmeden kaçalım

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar diliyorum hepinize. Technopat'ta Steam diye bir konular açılıyor nedir bu Steam bildiğime göre oyun satışı yapan bir yer ama siz bilgilendirirseniz sevinirim. Mesela oyun falan alsak masaüstünemi iniyor, illada uygulamayı açıpmı oynamak lazım bir de fiyatlar nasıl?

Dalga geçmeyin böyle şeyleri pek bilmemde.(genelde PC için oyun alışverişlerimi Hepsiburada Trendyol gibi sitelerden dijital olarak yaparım )
Aleyküm selam Steam dediğin dijital oyun platformu fiyatlar ortalama ama bazen indirimde geliyo bide oyun indirdiğim oyunu Steam indirmen lazım masaüstüne gelir ama istersen uygulamayı açıp oyunlarına gelip oynayabilirsin

PC için en güvenilir ve mağazası vs. En kaliteli uygulamadır.

Parayla oyun satın alıyorsunuz oyunlar siz hesaptan silmezseniz tüm ömür kütüphanenizde kalıyor .Bazen bedava oyunlar oluyor ve çoğu oyunda büyük indirimler oluyor.Steam destek ekibi çok iyi.Zaten böyle bir mağaza PC de 2 tane var (başka böyle bir nağaza varsa bilmiyorum)biri epic games biri steam ve bence steam daha iyi.

Geri
Yukarı