Satılık Steam, Origin ve Uplay Hesapları

harun bozdas

Hectopat
Daha fazla  
ZLMmRo.jpg
1YVq3Y.jpg
6ZrdEE.jpg

Selamunaleyküm STEAM , ORIGIN ve UPLAY Hesaplarım satılıktır arkadaşlar tamamı kaliteli ve son çıkan oyunlardan oluşur ilgilenen varsa mesaj atabilir. Her biri 50 TL veya 3620 rp koduna verilir .​

Son düzenleyen: Moderatör:
''Her biri 50 TL'' derken ? 3 hesabın (Origin, Steam ve Uplay) tamamına ne kadar istiyorsunuz ?

Bu arada ''Özel Mesaj Bölümü'' yok.

Son düzenleme:
''Her biri 50 TL'' derken ? 3 hesabın (Origin Steam ve Uplay) tamamına ne kadar istiyorsunuz ?

Bu arada ''Özel Mesaj Bölümü'' yok.
Mormalde tanesi 50 TL'den 3'ü 150 yapıyor ama alıcam biri varsa 3'ünü de 125'e veririm.

Nedense bana pek uygun geldi. Oyunlar hediye filan mi ?

Neyse. 3 hesabın tamamına 125 TL'ye anlaşırız. Açıkçası bu hesapları alıp hediye etmek istiyorum...
Peki bu satış nasıl gerçekleşecek ?

Nedense bana pek uygun geldi. Oyunlar hediye filan mi ?

Neyse. 3 hesabın tamamına 125 TL'ye anlaşırız. Açıkçası bu hesapları alıp hediye etmek istiyorum...
Peki bu satış nasıl gerçekleşecek ?
Ya neden bilmiyorum açtıgım hesaplara bidaha giremiyorum siz telefon numaranızı verin arayayım.

@harun bozdas, isterseniz bunun yerine konu açmayı deneyin. Elimizden gelen tüm yardımı/ yardımları yapacağımızda emin olabilirsin.:)

Alımla alakalı arıyacakmısınız ? Yoksa numara vericekmisiniz acil ihtiyacım oldugundan satıyorum zaten.

Haa siz konu sahibisiniz. :D
O halde sizi yarın arayacağım. Şu anda evde herkes uyuyor, arayamam.

Yalnız siz yinede bu satışın nasıl olacağı ile ilgili buraya mesaj yazarak bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Haa siz konu sahibisiniz. :D
O halde sizi yarın arayacağım. Şu anda evde herkes uyuyor, arayamam.
Tamam teşekkür ederim iyi geceler :)

Size uygun ödeme yöntemi hangisi bana kredi kartı ilemi yoksa havaleylemi ödeme yapıcaksınız ? Bunu geçtikten sonra ben ardından sizinle konuşurken tüm hesapları vericeğiniz e postaya geçiririm bu şekilde.

Kusura bakmayın ama, biliyorsunuz ki piyasada güvenilmez bir sürü insan var...
Sizin buradaki hesabınızda yani, o nedenle fazla güvenemiyorum.
Siz bana o hesapları ve o hesaplar içerisindeki oyunları yolladıktan sonra ödemeyi kredi kartı ile yapabilirim.
Bu sosyalde çoğu kişi beni iyi kötü tanır, size yanlış yapmam sonucunda, benim buradaki hesabımın banlanmasını garanti ediyorum.
Emin ol buradaki (Technopat'taki) hesabım dünya malından çık daha değerlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı