Satılık Steam, Battle.net, Uplay ve Origin Hesapları

Saykopat

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Oyun hesaplarımı satma kararı aldım. Steam hesabında VAC ban var. Değerlerini siz belirtirseniz pazarlık yapabiliriz.
  • Steam 150 Oyun: BYDY · Steam Calculator · 76561198097341829 200 TL
  • Battle.net: Diablo3 ROS ve 56 seviye Overwatch hesabı vardır. 100 TL
  • Origin: Bf3, Bf4, Bf1, Sims City, Dragon Age oyunları bulunmakta. 100 TL
  • Uplay: The Crew, Assasins Creed 3, The Divison var. 60 TL

Son düzenleme:
Steam 400TL eder. Güzel oyunlar var. Ama ikinci el. Battle.net şu anda 100 liraya yakın bi para edebilir. Origin en az 200 felan zaten. Uplay 50-60 yeter.

Steam 400TL eder. Güzel oyunlar var. Ama ikinci el. Battle.net şu anda 100 liraya yakın bi para edebilir. Origin en az 200 felan zaten. Uplay 50-60 yeter.
Yazdığın fiyatların yarısına satacaktım aklımdaki fiyat oydu.

Keşke o kadar olsa ama oyun piyasasının 2. eli o kadar ölücü ki anlamak mümkün değil.

Battle.net 50tl veririm hocam. Ciddi alıcıyım. Overwatch hesabı için alacağım.

Merhaba Origin için fiyat söyler misiniz?
Origin için 100 TL istiyorum.

Origin için 100 TL istiyorum.
DASDAS.png

Peki nasıl alabilirim? Nerede ikamet ediyorsunuz? Daha önce hiç oyun hesabı almadığım için konu hakkında pek bilgim yok.

Peki nasıl alabilirim? Nerede ikamet ediyorsunuz? Daha önce hiç oyun hesabı almadığım için konu hakkında pek bilgim yok.
Antalya'da yaşıyorum alım işlemini ilk ince size vereceğim hesap numarasına EFT ya da havale edersiniz daha sonra Skype ya da Whatsapp ile ben size hesap bilgilerini veririm. Güven konusunda sıkıntınız olmasın gerekli bilgileri vereceğim.

Antalya'da yaşıyorum alım işlemini ilk ince size vereceğim hesap numarasına EFT ya da havale edersiniz daha sonra Skype ya da Whatsapp ile ben size hesap bilgilerini veririm. Güven konusunda sıkıntınız olmasın gerekli bilgileri vereceğim.
https://www.facebook.com/onurmk Facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı