Steam oyun dosyalarını siliyor

Kilgharrah

Hectopat
Skyrim ve Black Desert oyunlarında her dosya doğrulama yaptığımda bazı dosyalar eksik oluyor ama bu sürekli oluyor. Mesela Skyrim için 1 dosya doğrulanamadı vs. diyor arka arkaya 10 kere yaptım hepsinde de aynı şeyi söyledi. Black Desert için ise 9 dosya diyor ve hepsini baştan indiriyor. Bunun çözümü nedir?

Skyrim ve Black Desert oyunlarında her dosya doğrulama yaptığımda bazı dosyalar eksik oluyor ama bu sürekli oluyor. Mesela Skyrim için 1 dosya doğrulanamadı vs. diyor arka arkaya 10 kere yaptım hepsinde de aynı şeyi söyledi. Black Desert için ise 9 dosya diyor ve hepsini baştan indiriyor. Bunun çözümü nedir?
Oyunu 0 dan kurun sonra dosyaları kontrol edip dosyaların yedeğini alın eğer dosya silinirse virüs olabilme ihtimalıi vardır

Madem temizliğe girdi onu da ekleyim dedim :D
Hepsini temizledim. Malwarebytes 1 tane dosya buldu onu da sildirdim. Kaspersky ile de yaptırmam iyi olur mu ?
cc yi bilmiyorsan anlatamam yani o kadar bilmiyorsan googlu temizlemek için: ayarlar-gizlilik ve güvenlik- tarama verileri tikli yerleri kontrol edin sadece 4 sey açık olmalı özellikle sifreleri kesinlikle kaldırın
Dediklerinizi yaptım ve sorun hala devam ediyor. Tekrar tekrar tarama yaptım. İlkinden sonra hiç sorun bulmadı. Sorun Virüs dışında bir şey olabilir mi ?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı