Steam oyun fiyatları

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Steam dolara geçtiğinden beri oyun fiyatlarını takip ediyorum bugün uzun zamandır beklediğim pacific Drive oyunun alırken fark ettiğim üzere yeni oyunlarda eğer yapımcı önerilen kur seviyesini baz alırsa hala çok daha uyguna gelebiliyor oyunlar.

1708970973514.png

1708970998664.png

Eski oyunların fiyatları gereksiz artsa bile yeni oyunlarda özel fiyatlandırma yapıldıkça Steam'den elimizden geldikçe destek olmalıyız bence hala dolar bazında en ucuz bize veriyor neredeyse fiyatların artık düşmeyeceğini düşünürsek AAA oyunlarda bize özel yapılan 20 dolar indirimin bile çok faydasını görebiliriz.

Steam dolara geçtiğinden beri oyun fiyatlarını takip ediyorum bugün uzun zamandır beklediğim pacific Drive oyunun alırken fark ettiğim üzere yeni oyunlarda eğer yapımcı önerilen kur seviyesini baz alırsa hala çok daha uyguna gelebiliyor oyunlar.

Eki Görüntüle 2126911

Eki Görüntüle 2126912

Eski oyunların fiyatları gereksiz artsa bile yeni oyunlarda özel fiyatlandırma yapıldıkça Steam'den elimizden geldikçe destek olmalıyız bence hala dolar bazında en ucuz bize veriyor neredeyse fiyatların artık düşmeyeceğini düşünürsek AAA oyunlarda bize özel yapılan 20 dolar indirimin bile çok faydasını görebiliriz.
Geçen gördüm çok ilgimi çekti oyun teması bakımından ama Epic'de 380 TL şuan. Steamden alınmaz.

Özel fiyatlandırma yapsa bile Epic'in çok gerisinde kaldı artık. Adamlar katbekat daha ucuza veriyor. Niye destek olayım ki Steam böyle bir şey yapıyor diye? Epic'te pahalı bile olsa Xbox platformu var. Orada da bazı oyunlar çok ucuz kaldı.

Epic'te yavaştan zam yemeye başladı hocam mesela ben uygun olan tüm oyunları oradan aldım toplu indirimde ama yeni çıkan oyunlarda gitgide fark kapanacak herhalde.

Geçen gördüm çok ilgimi çekti oyun teması bakımından ama Epic'te 380 TL şu an. Steam'den alınmaz.

Steam üzerindede 425 lira çekti hocam benden zaten Nays ödemesi ile iyice düştü böyle minimal farklar oldukça arşiv orada olduğu için oradan almaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı