Steam oyun puanlarında kaç TL'ye kaç puan düşüyor?

PuPZee

Centipat
Daha fazla  
Şimdi ben geçenlerde 50 TL'lik bir oyun aldım başka forumlarda okuduğum kadarıyla ise 1 TL 12 puan düşüyor fakat bana gelen 300'lerde bir puan ricam olacakta bu konuyu açıklayacak biri var mı? ( Steam cüzdandan alım yapıyorum)

Hocam satın alma işlemini maili var mıdır? Ben daha önce ne böyle bir şey gördüm ne de duydum. Bir de Steam Support'a ticket açın yardımcı olurlar.

1 TL 6 puan yapıyor diye biliyorum

Ben daha bugün aldım 1 TL 12 puan

Hocam satın alma işlemini maili var mıdır? Ben daha önce ne böyle bir şey gördüm ne de duydum. Bir de Steam Support'a ticket açın yardımcı olurlar.

Kusura bakmayın ben yanlış bakmışım doğru 1 TL 6 puan :(

Bu dolar kuru ile işimiz is önceden 12 idi sonra 11-10 oldu şimdi 6 olmuş. Bir hafta sonra da hiç olmaz herhalde

Son düzenleme:
O konuyu bilmiyorum hocam net ama 2. El bölümde ve başka platformlarda da puan satışları oluyor. Puana ihtiyacınız var ise diye söylüyorum. Oyun alarak 1TL 15 puan sanırım emin değilim fakat 1.000 puan 6-12 TL arasında satılıyor, ihtiyacınız varsa puana.

O konuyu bilmiyorum hocam net ama 2. El bölümde ve başka platformlarda da puan satışları oluyor. Puana ihtiyacınız var ise diye söylüyorum. Oyun alarak 1TL 15 puan sanırım emin değilim fakat 1.000 puan 6-12 TL arasında satılıyor, ihtiyacınız varsa puana.
Sizin dediğiniz profilinize Award atıyorlar bu çalışır ama güvenilir ve sağlam yerler olmalı yoksa para kaybedersiniz.

1 TL 5 puan.
Desktop Screenshot 2022.07.14 - 17.33.38.58.png

Sizin dediğiniz profilinize Award atıyorlar bu çalışır ama güvenilir ve sağlam yerler olmalı yoksa para kaybedersiniz.
Forumda çok alan-satan gördüm ama hiç dolandırıldım diyeni görmedim. Bende satıyorum şahsen ama şimdiye kadar satışımda veyahut alıcı olduğum zamanlar da ise problem yaşamadım, yaşamamak temennisiyle. :)

Bu dolar kuru ile işimiz is önceden 12 idi sonra 11-10 oldu şimdi 6 olmuş. Bir hafta sonra da hiç olmaz herhalde
Düşüyo yavaş yavaş şuan 5 oldu şikayet vardan şikayet edinde arttırsınlar : )

Yeni konular

Geri
Yukarı