Steam oyun simgeleri gözükmüyor

Marjinal Mami

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Steam ve içindeki oyunları başka diske direkt kopyala yapıştır yaparak taşıdım. Scribble ve Detroit'in simgeleri gözüküyorken PUBG, Witcher ve WWE oyunlarının simgeleri gözükmüyor. Fakat simgeye tıkladığım zaman oyun açılıyor. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

oyun simgeleri.png

Aynı zamanda kısayolları silip Steam üzerinden tekrar oluşturdum, Steam içinden oyun dosyalarını da doğruladım fakat değişen bir şey olmadı.

Merhaba Steam ve içindeki oyunları başka diske direkt kopyala yapıştır yaparak taşıdım. Scribble ve Detroit'in simgeleri gözüküyorken PUBG, Witcher ve WWE oyunlarının simgeleri gözükmüyor. Fakat simgeye tıkladığım zaman oyun açılıyor. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 986015

Aynı zamanda kısayolları silip Steam üzerinden tekrar oluşturdum, Steam içinden oyun dosyalarını da doğruladım fakat değişen bir şey olmadı.

Steam dosyalarının yerini değiştirdiysen olabilir o simgeler belirlenmiş yerde olan pngleri gösteriyor onların yerleri değişince pnglerde gittiği için gösteremiyor.

Simgeye sağ tıklayıp özelleştir'e gelin. Sonra orada simgeleri değiştir olacak. Oradan C>(x86)>Steam>steam>games yerinden o oyuna ait olan simgeyi seçip uygula yaparsanız oluyor.

Geri
Yukarı