Steam oyun ücret iadesi sorunu

Şahin_matrak

Hectopat
Daha fazla  
Dün 10.50 gibi Steam üzerinden "Grand Theft Auto V & Megalodon Shark Cash Card" Paketini satın aldım İninal Kart üzerinden fakat satın aldıktan sonra oyunu yüklemeye çalışınca askıya alındı gibi bir belirti çıkıyor. Sabah dayanamayıp iade ettim ama mail olarak bir belirti gelmedi, SMS olarak da gelmedi. Ne yapmam söz konusu şu anda? İlk defa Steam alışverişi yapıyorum, Steam üzerinden param iade edilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kütüphaneden silindiyse işlem başlamıştır.
Bankalar hafta sonu işlem yapmıyor. Mesai günleri dahilindeki birkaç gün içinde iade edilecektir.

Dün 10.50 gibi Steam üzerinden "Grand Theft Auto V & Megalodon Shark Cash Card" Paketini satın aldım İninal Kart üzerinden fakat satın aldıktan sonra oyunu yüklemeye çalışınca askıya alındı gibi bir belirti çıkıyor. Sabah dayanamayıp iade ettim ama mail olarak bir belirti gelmedi, SMS olarak da gelmedi. Ne yapmam söz konusu şu anda? İlk defa Steam alışverişi yapıyorum, Steam üzerinden param iade edilir mi?
Bende aynı paketi satın aldım fakat oyun benim kütüphaneme hiç düşmedi parayı aldılar ama sipariş iptal edildi dediler sen paranı geri alabildin mi ?

Bende aynı paketi satın aldım fakat oyun benim kütüphaneme hiç düşmedi parayı aldılar ama sipariş iptal edildi dediler sen paranı geri alabildin mi ?
Parayı değil fakat oyunu verdiler yani sorun olmadı benim için pazar günü mail geldi satın alım işleminiz gerçekleştirilmiştir diye sanırım yoğunluk oldu malum güzel oyunlar çok uygun fiyata düşürüldü merak etme gelir 1-3 gün içinde olmadı. destekle iletişime geç.

Parayı değil fakat oyunu verdiler yani sorun olmadı benim için pazar günü mail geldi satın alım işleminiz gerçekleştirilmiştir diye sanırım yoğunluk oldu malum güzel oyunlar çok uygun fiyata düşürüldü merak etme gelir 1-3 gün içinde olmadı. destekle iletişime geç.
Ben oyunu 30-10-2017 gece 1:57'de aldım. Bankadan para kesilmiş ama sipariş iptal olmuş. Steam size ücret yansımayacak dedi paranı iade edeceğiz dedi iptal işlemini onayladık biz dedi, bankamla görüştüm iptal işlemi onaylanmamış dediler 1 gün daha bekleyip yarın tekrar steam ve boacompra ile iletişime geçeceğim umarım bu mağduriyet durumu ortadan kalkar yoksa yasal mercilerde hakkımı aramaya başlayacağım ve ilk olarak tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı