Çözüldü Steam oyunları açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TahaCoşkun

Decapat
Merhaba arkadaşlar, gerçekten çıldırmak üzereyim Steam'a CS:GO, Super meat boy ve Payday 2 yükledim hiçbiri açılmıyor. Tıklıyorum çalışıyor diyor sonra o yazıda gidiyor hiçbir şey gelmiyor ekrana hata bile vermiyor. Laptobu formatladıktan sonra sistemi SSD'ye yani yerel disk C 'ye kurdum, Steam'ı ise disk D' ye kurdum bundan dolayı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu dosyayı silin: C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll

Bunu kurun: DirectX İndirme Aracı

Format sonrası kafanıza göre DLL dosyası indirip Windows klasörlerine atmayın. Sorunun sebebi bu.

Sorun çözülmez ise başka DLL dosyaları da atmışsınız demektir. Rapor paylaşın ya da kendiniz tespit edin:

Benim bildiğim D'ye kurmaya çalıştığında hata veriyor. Bende denemiştim mecburen steam launcher SSD'ye kurmak zorunda kaldım.

İsteyen C'ye, isteyen D'ye kurabilir. Bir rapor paylaşın, bakalım.

Tamamdır raporu yollayacağım.
1571929628229.png

Oyunları direk kurulu olduğu yerden açmaya çalıştığım zaman bu hatayı veriyor Payday 2 içinde aynı hatayı verdi.

Logfile.rar Raporu buraya yükledim @Recep Baltaş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Format sonrası kafanıza göre DLL dosyası indirip Windows klasörlerine atmayın. Sorunun sebebi bu.

Sorun çözülmez ise başka DLL dosyaları da atmışsınız demektir. Rapor paylaşın ya da kendiniz tespit edin:

Çözüm

Sorunum çözüldü çok teşekkür ederim. 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı