Steam oyunu kendi kendine sildi

Hazır indirimdeyken Battlefield 1 satın aldım. 2 gün oynayabildim. Bu sabah kalktıgımda 60 GB oyunun silinmiş oldugunu gördüm. İnternet hızım zaten çok düsüktü. İnternette her yerde appmanifest dosyasını aradım ama nafile.

Dosyaları doğrula tanıma ihtimali var aynısı CS:GO'da başıma geldi doğruladım dosyaları oldu.

Dosyaları doğrulama yapmayı dener misin zaten common dosyasında oyun duruyorsa üstüne bir daha oyun indirceğini sanmıyorum olmadı indirmeyi dene ne kadar indirecek bakalım.

Hazır indirimdeyken Battlefield 1 satın aldım. 2 gün oynayabildim. Bu sabah kalktıgımda 60 GB oyunun silinmiş oldugunu gördüm. İnternet hızım zaten çok düsüktü. İnternette her yerde appmanifest dosyasını aradım ama nafile.
Aynısı bana da oldu. Büyük ihtimal Steam yüklediğiniz oyunu steamlibrary dosyası içinde bulamıyor. Oyun harici bir HDD içerisinde mi yüklü yoksa C diskinde mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunu hallettim hepinize teşekkür ederim.
(Aynı sorunu alanlar için çözüm bu:
Steam ayarlar - indirmeler - kütüphane klasörlerine girin. Oradan diskleri onarın sonra silinmiş gözüken dosyayı indire basın sorun çözüldü.)

Geri
Yukarı