Çözüldü Steam para iadesi gerçekleşmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Biwkan

Decipat
Merhaba, Amazon'un yeni oyunu olan New World'u kapalı betada oynayabilmek için Steam üzerinden satın almıştım. İade koşullarının hepsini sağlıyordum ve oyunu geri iade ettim. Steam bir gün sonra para iadesinin yapıldığını söyledi ancak bir hafta geçmesine rağmen para hala hesabıma geçmedi. Ne yapabilirim?

asdad.png

Merhaba, Amazon'un yeni oyunu olan New World'u kapalı betada oynayabilmek için Steam üzerinden satın almıştım. İade koşullarının hepsini sağlıyordum ve oyunu iade ettim. Steam bir gün sonra para iadesinin yapıldığını söyledi ancak bir hafta geçmesine rağmen para hala hesabıma geçmedi. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1121738

Steam destek e ulaşın.

Bankadan kaynaklı ya da Steam cüzdanına gelmiştir.
Para bankadan çoktan çıkmış tamamen steam ile alakalı?
Eki Görüntüle 1121747

Yardım kısmında iade alamadıma bastığım zaman Steam desteğe bile bağlanmadan bankanızla ilgilidir gibi bir şey diyor. Mail mi atmam gerek? Öyle ise mail adresi nedir?

Banka ile alakalı olması mümkün değil çünkü Steam para iadesini bankaya yapmaz nereden ödeme yaparsanız yapın iadeyi Steam cüzdanına yapar.

Geri
Yukarı