Steam pazar fiyatları artar mı?

Steam Market Fiyatları Artar mı ?

• Oy verenlerin toplamı
    49
Steam markette güncel dolar kurunu baz alıyor sizin dediğiniz sadece oyun fiyatları için geçerli.

Biliyorum o yüzden hızlı satılacak silahlar almıştım.

Şanslısın :D benim itemin üzerindeki stiker yüzünden sanırım biraz beklemek zorunda kalacağım satmak için 1 tanesini :D yok fiyatına satmak istemem doğrusu :D eğer özelden yazarsan beraber fikir alışverişinde bulunabiliriz dostum iyi forumlar iyi satışlar :)

Şanslısın :D benim itemin üzerindeki stiker yüzünden sanırım biraz beklemek zorunda kalacağım satmak için 1 tanesini :D yok fiyatına satmak istemem doğrusu :D eğer özelden yazarsan beraber fikir alışverişinde bulunabiliriz dostum iyi forumlar iyi satışlar :)
Sticker'ın ederini bilmiyorum ama eğer pahalı ise yabancı sitelerde şansınızı denemenizi tavsiye ederim daha fazla alıcıya ulaşırsınız.

Bunun pazarla yada EA dışı oyunlarla ne alakası var anlamadım ?
Normalde Yıllık 100€ olan bir sistemi 65₺'ye Steam'e geliyor. (Origin access oyunları daha fazla biliyorum ama en önemli oyunlar EA Access de var.) Bu kısaca VPN ile başka ülkelerden gelip ucuza oyun alınımını engellediklerini garantiliyor. Yurt dışında 30$.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 22
Normalde Yıllık 100€ olan bir sistemi 65₺'ye Steam'e geliyor. (Origin access oyunları daha fazla biliyorum ama en önemli oyunlar EA Access de var.) Bu kısaca VPN ile başka ülkelerden gelip ucuza oyun alınımını engellediklerini garantiliyor. Yurt dışında 30$.
Hocam anlatmaya çalıştığınız şeyi biliyorum zaten fakat yanlış konuya yazıyorsunuz sanırım, biz burada skin fiyatları artar mı artmaz mı onu tartışıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı