Steam pazar fiyatları kur değişiminden nasıl etkilenecek?

tarkkb

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Anladığım kadarıyla gece gelen TL dolar dönüşümü ile birlikte topluluk pazarının birimi de değişecek. Şu an halihazırda 8-10 kurusa satılan tonlarca sticker var. Bunların fiyatları $0.01-0.02 gibi bir fiyata mı güncellenir sizce? Eğer öyle olursa bile arada 2.5 kat fark var. Bunları nasıl güncelleyecekler? Bir sıfır daha mı ekleyecekler napacaklar sizce?

1698211600896.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an halihazırda 8-10 kurusa satılan tonlarca sticker var. Bunların fiyatları $0.01-0.02 gibi bir fiyata mı güncellenir sizce? Eğer öyle olursa bile arada 2.5 kat fark var.
Benim de aklıma takılmıştı. 0,03 kuruşluk kasa alarak denemiş olacağım. :D

Dolar bazında en düşük $0.03 olarak gözüküyor.
Para birimi güncellemesi yapılınca da muhtemelen bizde de $0,03 olarak gözükür. Aklıma takılan nokta, eğer böyle bir durum olursa şu an ₺0,10'ye bu stickerı alıp $0,03'e dönüştürerek kâr elde etmiş olabiliriz (?).

Anladığım kadarıyla gece gelen TL dolar dönüşümü ile birlikte topluluk pazarının birimi de değişecek. Şu an halihazırda 8-10 kurusa satılan tonlarca sticker var. Bunların fiyatları $0.01-0.02 gibi bir fiyata mı güncellenir sizce? Eğer öyle olursa bile arada 2.5 kat fark var. Bunları nasıl güncelleyecekler? Bir sıfır daha mı ekleyecekler napacaklar sizce?

Eki Görüntüle 1989204
Dedigim gibi oldu fakat çok fazla listeleme olduğu için satılması zor oluyor. Yapmayı düşünmüştüm ama vazgeçmiştim neyse artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı