Steam Pro Evolution Soccer 2017 Trial Edition Kasma Sorunu

fthusnmz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Hiç
Profil Kapağı
1525296345
Merhabalar.

Ben yaklaşık 1 yıldır Steam üzerinden online olarak Pes 2017 Trial Edition oynuyorum. Bilgisayarımın sistem özellikleri; Windows 7 Home Premium 64 bit, 4 GB RAM, Nvidia GeForce GT 520Mx ekran kartı ve Intel i7 2.2Ghz 8 çekirdekli işlemci mevcut. İnternetim: TurkNet 35 Mbps. Sorunuma gelirsek eğer; sürekli olarak donma ve kasma gibi aşamadığım problemlerim var. İşletim sistemimi değiştirdim, olmadı. İnternet sağlayıcımı değiştirdim, olmadı. Modemimin arayüzünden Port açarak denedim, olmadı. Konu ile alakalı binlerce video izledim, teker teker uyguladım, bütün adımları harfiyen takip ettim yine olmadı. Tam olarak nerede yanlış yaptığımı kestiremedim açıkcası. Msconfig.exe'den gereksiz bütün arkaplan ve başlangıçta çalışan uygulamaları kapatıyorum. Oyunu; Nvidia Denetim Masası'ndan ''Ekran Kartı'' ile açıyorum, Görev Yöneticisi'nden ''Yüksek Öncelik'' tanıyorum fakat hiçbir şey değişmiyor. RAM'in yetersiz olduğunu düşünüp sanal bellek ayarlarını da yaptım ama çözüm koca bir SIFIR. Daha önce hiçbir sıkıntı çıkarmayan oyun bugünlerde benim kabusum olmaya başladı. Oyunu ''Offline'' olarak oynarken en yüksek ayarlarda dahi problem yaşamıyordum. Steam üzerinden oynadığımda ise bir anda takılmalar ve donmalar yaşar oldum. Şahsi fikrim; problem ne donanımlarımda, ne internet hızımda. Ben akıl sır erdiremedim bu işe! Setting.exe klasöründen Online Ayarlar bölümündeki UDP portu ayarlarını eski bir alışkanlık olarak sürekli ''0000'' da tutuyorum. Başka bir Port numarası denediğimde ise sonuç zaten değişmiyor. Konu ile alakalı yardımlarınızı bekliyor, kolaylıklar diliyorum. Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı