Steam PUBG lobiye çok geç dönüyor

Aynı sorun bende de var. Pubg, doğuştan sakat bir oyun. Optimizasyon sorunu malumunuz zaten. Üstüne bir de bu eklendi. Şu kozmetiğe ayırdıkları zamanı azıcık oyunu düzeltmeye ayırsalar keşke; ama ne gerek var? paralar böylede akıyor.
kanka problem servis sağlayıcı ile ilgili ayrıca optimizasyon iyi ya o kadar da kötü değil :D

kanka problem servis sağlayıcı ile ilgili ayrıca optimizasyon iyi ya o kadar da kötü değil :D
Evet, süperonline için sabit ip alıp, port yönlendirme yapmak gerekiyormuş; ama onun için sabit ip'ye para vereceğime 30sn ya da 60sn efendi gibi beklerim : ) Zamanında optimizasyon sorununu oyun geliştiricileri bile kabul etmişti. O zamandan bu yana çok bir gelişme olmadı.

Evet, Superonline için sabit IP alıp, port yönlendirme yapmak gerekiyormuş; ama onun için sabit IP'ye para vereceğime 30sn ya da 60sn efendi gibi beklerim: ) zamanında optimizasyon sorununu oyun geliştiricileri bile kabul etmişti. O zamandan bu yana çok bir gelişme olmadı.

He yav hem bir hava almış olurum o sıra :D bir şey gelmeyi bırak :D hiçbir şey gelmedi :D bari bir motoru falan yükseltselerdi gene iyiydi ya bakalım zehri verdiler ya :D devam ediyor öyle gittiği yere kadar :D

Bu sorun bendede var, enteresan bir şekilde uçağa binmeden çıkış yaparsam lobiye daha erken bağlanıyorum ama genelde 20 dk süren oyunlarda takımdakiler hemen lobiye dönerken ben bekliyorum.
Acaba AppData klasöründe silme yaparsak çözülür mü?

Bu sorun bendede var, enteresan bir şekilde uçağa binmeden çıkış yaparsam lobiye daha erken bağlanıyorum ama genelde 20 dk süren oyunlarda takımdakiler hemen lobiye dönerken ben bekliyorum.
Acaba AppData klasöründe silme yaparsak çözülür mü?

Bu sorun için format bile attım maalesef durumda bir değişiklik yok.

Okuduğum bir çok yerde ortak sonuç olarak sorunun ISS'lerden kaynaklı bir problem olduğu yönünde. Ve bunu belirtenler hep Superonline kullanıcısı, ben de öyleyim.

Arkadaşlar sorun bende kendiliğinden çözüldü bu en son gelen yüklü güncellemelerden sonra lobiye direk tak diye giriyor ilk zamanki gibi. Soruna anlam veremedim çözümde bulamadım kendiliğinden geçti maalesef beklemek tek çözüm galiba :)

Yeni konular

Geri
Yukarı