Steam PUBG ne zaman indirime girer?

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşımla alıp oynamak istiyoruz ne zaman indirime girer kış indirimlerde kaça düşer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda yeni oyuncu olmak çok zor. Oyunun topluluğunu kemik kitle oluşturuyor. Adamların hepsi 500 lvl yüzlerce saati olan herifler. Karşılarına geldiğinde affetmiyorlar. Oyuncusu az olduğu için eşleştirme sistemi de kötü mecburen, 500lvl le 100lvl adam aynı maça giriyor. Bu saatten sonra alıp eğlenebileceğini sanmıyorum. 2 saat loot yapar ölürsün, boşu boşuna tilt olma bence. Benim 300 saatim var tecrübeyle sabit.

Oyunda yeni oyuncu olmak çok zor. Oyunun topluluğunu kemik kitle oluşturuyor. Adamların hepsi 500 lvl yüzlerce saati olan herifler. Karşılarına geldiğinde affetmiyorlar. Oyuncusu az olduğu için eşleştirme sistemi de kötü mecburen, 500lvl le 100lvl adam aynı maça giriyor. Bu saatten sonra alıp eğlenebileceğini sanmıyorum. 2 saat loot yapar ölürsün, boşu boşuna tilt olma bence. Benim 300 saatim var tecrübeyle sabit.

Arkadaş haklı benim de 800 saatim var ve oyunu bıraktım aşırı sıkıcı hale geldi bu arada oyunun tek sorunu bu değil yani. Ayrıca benim önerim PUBG gibi bir oyuna para vermek yerine yeni çıkan bedava Battle Royale oyunu olan bloodhunt adlı oyuna yönebilirsiniz.

Aşırı doğru bir yorum. Ben anca oyunun çıkışından 3 sene sonra oynayabilmiştim fakat toplam eğlenme sürem 10 dk bile olmamıştır büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı