Steam Steam satın alma bloke edildi

bassedas

Hectopat
Az önce indirimden 119 TL'ye Steam'den CoD MW 1-2-3 bundle paket aldım. Ödeme ekranında İş Bankası kartımı girdim. Satın alma tamamlandı dedi. Hatta mailime fatura geldi ve oyunlar kütüphaneme düştü. Yalnız kalan bakiyemi kontrol ettiğimde 119 TL bloke gözüküyordu ve bakiyemde değişiklik yoktu. Ne yapmam gerekiyor?
Not: Steam desteğe durumu yazdım. Çözüme açık olduğumu belirttim. Hesabımı banlamazlar değil mi?

@bassedas banka onaylamamıştır veya sistemde sıkıntı vardır. Herhangi bir şey olacağını zannetmem.
(Bazen banka tarafından sizin onayınız alınması için aranabilir haberiniz olsun.)

Öncelikle teşekkür ederim. Banka aramadı. Olmadı ben arayacağım. Zaten Steam desteğe de yazdım. Türkçe yazdım. Türkçe desteği yok diye biliyorsanız. İngilizce de yazabilirim.

Öncelikle teşekkür ederim. Banka aramadı. Olmadı ben arayacağım. Zaten Steam desteğe de yazdım. Türkçe yazdım. Türkçe desteği yok diye biliyorsanız. İngilizce de yazabilirim.
Türk çalışanları ve destekleri var. Olmasa bile kendi diliniz dışında bir dilde yazmanıza gerek yok kendileri belirtiyor bunu.

Türk çalışanları ve destekleri var. Olmasa bile kendi diliniz dışında bir dilde yazmanıza gerek yok kendileri belirtiyor bunu.
Dedim ya durduk yere hesabımı kapatmasınlar derdim o.

Son durumu yazayım. Başına gelenlere rehber olur. İş bankası 1-10 gün bloke ediyormuş. Hesabımda 119 tl blokaj olarak duruyor. Steam ise ödeme gerçekleşmiş dedi. Bir sıkıntı yok.

Bugün blokaj kalktı. Ödeme gerçekleşti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı